Cenk Tosun: Ancelotti Fenerbahçe’yle görüştüğünü anlattı

 Cenk Tosun, TRT Spor’da. Beşiktaş’ta bu sezonun ikinci yarısında BB Erzurumspor maçında yaşadığı sakatlık nedeniyle Euro 2020’de forma giyemeyecek olan milli futbolcu, açıklamalarda bulundu. 

“GÜN GEÇTİKÇE DAHA İYİ HİSSEDİYORUM KENDİMİ”

Gün geçtikçe daha iyi hissediyorum kendimi. Tedavi süreci iyi gidiyor. Pazartesi günü 8 hafta olacak. Fizyoterapist ve salon çalışmalarıyla iyi gidiyor. En yakın zamanda sahalara geri döneceğim inşallah. 

“2016/17 ŞAMPİYONLUĞU ÇOK DEĞERLİYDİ”

Günah benim suç benim şarkısı vardı. Necip, ben Oğuzhan, Olcay arabada olduğumuz video. Biz orada Avusturya’dayız. Hoca bize izin verdi 1 gün. Kasabada kamp yapıyoruz. Büyük şehre gidiyoruz. Gezelim dedik. Dondurma yiyelim, yemek yiyelim dedik. Onun dönüşü. Keyifler yerinde. Herkes yorgunluğunu atmış. Efsane oldu. 2016/17 sezonu şampiyonluğu çok değerliydi. Daha çok katkı yaptım. Şampiyonluklar böyle geliyor.

“TAKIMDA ASLA GRUPLAŞMA YOKTU”

Takımda asla gruplaşma yoktu. Vakit geçirme farklı tabii ama örnek vereyim. Ghezzal, öğle yemeğini yalnız yediğimi görünce gelir yanıma oturur ve öğle yemeğini benimle yerdi. Yabancılar da bizim gibi kimseyi ayırmıyordu. Çok sevdiler Beşiktaş’ı.

“ANCELOTTI FENERBAHÇE GÖRÜŞMESİNİ ANLATTI BANA”

Ancelotti geldi. İlişkimiz çok iyiydi. Şakalaşmayı seven birisiydi. İstanbul’u çok sevdiğini söyledi. Parma’dayken Fenerbahçe’yle görüştüğünü anlattı. Burada onu ağırladıklarını söyledi. Aziz Yıldırım döneminde, onu anlattı bana. Şarltardan dolayı olmamış. İyi ki de olmadı. Parma’dan Juventus’a gittim dedi. 

Yorum yapın

Rakı Fiyatları Geçici Mail yks pdf indir antrenmanlarla matematik 1 pdf serway fizik 1 pdf ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf numara sorgulama minecraft premium satın al instagram takipçi satın al ilahi sözleri youtube mp3 çevir apk indir film izle resim yükle Selçuk Sport Apk İndir instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al