Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye’de sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle sessizlik hakim

Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında pazar günleri uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında sessizliğe büründü.

Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında 8. sınıf öğrencilerinin katıldığı merkezi sınavın başlamasının ardından kent merkezlerinde sessizlik hakim oldu.

Adana’da, vatandaşların sıklıkla tercih ettiği Ziyapaşa ve Turhan Cemal Beriker bulvarları, Atatürk ile Bakımyurdu caddelerinin sakin olduğu gözlendi.

Mersin’de, vatandaşların sıklıkla tercih ettiği sahil şeridindeki İnönü ve Adnan Menderes bulvarlarında sakinlik oluştu. Kıyı bandındaki oturma alanlarının yanı sıra koşu ve bisiklet yolları, parklar, spor alanları boş kaldı.

Hatay’da da yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu cadde ile sokaklar sessizliğe büründü.

Osmaniye’de vatandaşların yoğun olarak bulunduğu Atatürk Caddesi ile Devlet Bahçeli, Musa Şahin ve Adnan Menderes bulvarlarının tenha olduğu görüldü.

Kaynak: Anadolu Ajansı / Salim Taş

Yorum yapın

Rakı Fiyatları Geçici Mail yks pdf indir antrenmanlarla matematik 1 pdf serway fizik 1 pdf ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf numara sorgulama minecraft premium satın al instagram takipçi satın al ilahi sözleri youtube mp3 çevir apk indir film izle resim yükle Selçuk Sport Apk İndir instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al