Ali Koç’la buluşan Rıdvan Dilmen, “Başkan’ın Benitez’den haberi bile yok” paylaşımı yaptı

Sarı-Lacivertliler’in en önemli gündemi yeni hoca. Fenerbahçe camiası, başkanlık seçiminden çok şu anda teknik direktöre odaklanmış durumda. Benitez ve Marcelo Bielsa isimlerinin çok sık yazıldığı şu günlerde taraftarlar da büyük heyecan yaşıyor. Rafa Benitez’in İstanbul’a geleceği haberleri ise her yerde dolaşıyor. Rıdvan Dilmen de Başkan Ali Koç ile dostane buluşmasında sadece Benitez konusunu sorduğunu duyurdu.

“SADECE HER GÜN GÖRDÜĞÜM İÇİN SORDUM”

Dilmen yaptığı paylaşımda, “Bugün Sayın Ali Koç’la kahve içtik, Fenerbahçe’nin geleceğiyle ilgili bir gündem olmadı dostane bir sohbetti. Sadece her gün medyada gördüğüm “BENITEZ” isminin gündemde olup olmadığını sordum. Sayın Başkan’ın cevabı; “Ben de gazetede okudum 🙂 gündemimizde yok!” bilgisini aktardı.

Yorum yapın

Rakı Fiyatları Geçici Mail yks pdf indir antrenmanlarla matematik 1 pdf serway fizik 1 pdf ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf numara sorgulama minecraft premium satın al instagram takipçi satın al ilahi sözleri youtube mp3 çevir apk indir film izle resim yükle Selçuk Sport Apk İndir instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al