Aydın Büyükşehir Belediyesi Lgs Sınavına Giren Öğrencilerin Yanında Oldu

Yil boyu süren sinav hazirliklari, fedakarlik ve çabanin ortaokul ögrencileri için meyve verecegi sinav olan LGS (Liselere Geçis Sistemi) bugün gerçeklesiyor.

Sinav öncesinde okul önlerinde stant açan Aydin Büyüksehir Belediyesi de sinav öncesinde ögrencileri ve ailelerini yalniz birakmadi. Pandeminin ilk günlerinden bu yana vatandaslara maske dagitimini sürdüren Büyüksehir Belediyesi, bugün yapilan LGS öncesinde de personeliyle sahadaki yerini aldi.

Aydin’in 17 ilçesindeki okullarda hazir bulunan AYBA ekipleri, sinava girecek ögrencilere ve onlara eslik eden velilerine maske, su ve gazete dagitti. Maske ve su ihtiyaçlarini ABB standindan karsilayan ögrenciler ve onlara eslik eden velileri memnuniyetlerini dile getirerek Aydin Büyüksehir Belediye Baskani Özlem Çerçioglu tesekkür etti.

“Gelecek sizlerle çok güzel olacak. “

Sosyal medya hesabindan yaptigi açiklama ile ögrencilere basarilar dileyen Baskan Çerçioglu, “Sevgili ögrenciler; hayallerinize ulasmak için gireceginiz LGS sinavinda hepinize basarilar diliyorum. Gelecek sizlerle çok güzel olacak. ” dedi.

Kaynak: Habermetre

Yorum yapın

Rakı Fiyatları Geçici Mail yks pdf indir antrenmanlarla matematik 1 pdf serway fizik 1 pdf ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf numara sorgulama minecraft premium satın al instagram takipçi satın al ilahi sözleri youtube mp3 çevir apk indir film izle resim yükle Selçuk Sport Apk İndir instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al