Dondurmacıya uğrayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Ukraynalı damat arasında güldüren diyalog: Bizim kızı nasıl kandırdın?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi görüşmelerde bulunduğu Çengelköy’deki Vahdettin Köşkü‘nden Kısıklı’daki konutuna geçti. Erdoğan, yol güzergahında bulunan Yalıboyu Caddesi’ndeki bir dondurmacıda makam aracını durdurarak, dükkandaki esnafla ve vatandaşlarla sohbet etti, dondurma yedi.

“BİZİM KIZI NASIL KANDIRDIN?”

Sohbet sırasında dondurmacıda bulunan bir çiftin hatırını soran Cumhurbaşkanı Erdoğan, damadın Ukraynalı olduğunu öğrenince “Bizim kızı nasıl kandırdın?” sorusunu sordu. Ukraynalı damat Erdoğan’ın esprili sorusuna aynı şekilde cevap vererek “O beni kandırdı” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile çiftin bu diyaloğu dondurmacıda gülüşmelere neden oldu.

Daha sonra vatandaşlara da dondurma ikramında bulunan Erdoğan, kendisine sevgi gösterisinde bulunanlara da el sallayarak Kısıklı’daki konutuna geçti.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Berk Özkan

Yorum yapın

Rakı Fiyatları Geçici Mail yks pdf indir antrenmanlarla matematik 1 pdf serway fizik 1 pdf ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf numara sorgulama minecraft premium satın al instagram takipçi satın al ilahi sözleri youtube mp3 çevir apk indir film izle resim yükle Selçuk Sport Apk İndir instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al