Kumruların yuvasının bozulmaması için iş yerinin tentesini kapatmıyor

NİĞDE’de, giyim mağazası işleten İbrahin Özgür, iş yerinin tentesindeki demir profil üzerinde kuşların kurduğu yuva bozulmasın diye 2 aydır tenteyi kapatmıyor.

Merkez El Hacı Mahmut Caddesi’nde, giyim mağazası işleten İbrahim Özgür, 2 ay önce iş yerinin tentesindeki demir profil üzerine bir çift kumrunun yuva yapmaya başladığını gördüğünü anlattı. O günden bu yana yuvanın bozulmaması için tenteyi hiç kapatmadığını dile getiren Özgür, kumrunun yumurtladığını söyledi. Yavruların bir süre önce yumurtadan çıktığını aktaran Özgür, “Yuvayı yaptıktan sonra anne kuş bir süre kuluçkada durdu sonra da 2 tane yavrusu oldu. Her saat başı gelerek yavrularını besliyor. Bir ay daha misafirimiz olacaklar” diye konuştu.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Ali Kadı

Yorum yapın

Rakı Fiyatları Geçici Mail yks pdf indir antrenmanlarla matematik 1 pdf serway fizik 1 pdf ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf numara sorgulama minecraft premium satın al instagram takipçi satın al ilahi sözleri youtube mp3 çevir apk indir film izle resim yükle Selçuk Sport Apk İndir instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al