Yenilenen Lexus NX SUV sahne alıyor

CARMEDYA.COM – Lexus, ikinci nesil NX SUV modelinin dünya prömiyerini 12 Haziran‘da gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

İlk kez 2014 yılında Avrupa’da tanıtılan NX modeli, kısa zamanda büyük beğeni toplamayı başarmıştı. Lexus dünya prömiyeri öncesinde, yeni nesil NX’in siluetini gösteren bir fotoğraf yayınladı. Bu görselde NX’in ilk nesildeki sportif hatları daha ileriye taşıdığı görülüyor. Ayrıca fotoğraflarda yer alan NX’in yeni stop grubu da bu sportifliği destekleyecek.

Satışa sunulmasının ardından Lexus’un ana modellerinden biri haline gelen NX, ikinci nesliyle iddiasını artırmayı amaçlıyor. NX SUV, sürüş keyfini SUV konforuyla buluştururken aynı zamanda daha kompakt boyutlarıyla şehir içinde ve şehir dışında rahat bir sürüş sunuyor.

Nimble Crossover anlamına gelen NX ismini taşıyan model, aracın çevik sürüşüne gönderme yapıyor. Yeni nesil NX de tasarımıyla ve sürüşüyle spor otomobilin çevikliğini bir SUV’da buluşturmaya devam edecek.

Lexus’un merakla beklenen ikinci nesil NX’in dünya prömiyeri, 12 Haziran 2021 Cumartesi günü TSİ 06: 00’dan itibaren online platformda gerçekleştirilecek.

Tamamen yeni NX modelini keşfetmek için aşağıdaki linkten dünya prömiyerini takip etmek mümkün olacak:

https://www.lexus.eu/car-models/all-new-nx/reveal/

Kaynak: Carmedya.com

Yorum yapın

Rakı Fiyatları Geçici Mail yks pdf indir antrenmanlarla matematik 1 pdf serway fizik 1 pdf ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf numara sorgulama minecraft premium satın al instagram takipçi satın al ilahi sözleri youtube mp3 çevir apk indir film izle resim yükle Selçuk Sport Apk İndir instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al