Kardeşlerim 17.bölüm fragmanı: Akif’in foyası meydana çıkıyor! Ağır suçunun izlerini silemedi

Kardeşlerim 16.son bölümde, oyunlarına bir yenisini ekleyen Akif, hedef tahtasına yerleştirdiği Suzan’ın parasal anlamda çöküşe geçmesine ortam hazırlamıştır. Kardeşlerim’de Doruk ve Kadir, sırt sırta verip Asiye’nin onuruna dil uzatanların yaptıklarını yanına kar bırakmamak için ellerinden geleni ardına koymazlar. Akif’in herkesten sır gibi sakladığı hakikatlerin içerisinde olduğu video görüntülerinin Doruk’un eline geçmesiyle ortalık birbirine karışır. Tolga ile gizli bir işbirliği gerçekleştiren Harika, sunduğu şarta onay vermemesi nedeniyle başının belaya girmesinin ardından Kardeşlerim 17.bölüm fragmanı geldi mi?

Kardeşlerim 17.Bölüm Fragmanında Rekor Kıran Sahne!

Yönetmenlik koltuğunda Serkan Birinci’nin oturduğu ve Gül Abus Semerci’nin de senaryosunu kaleme aldığı NGM yapım imzasıyla ATV ekranlarında her Cumartesi akşamı sürprizlerin ardı arkasının kesilmediği sahneleriyle dizi tutkunlarını ağırlayan Kardeşlerim 17.bölüm fragmanı yayınlandı.

Kardeşlerim 17.Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Birbirinden başarılı ve yetenekli oyuncu kadrosunu; Ahu Yağtu (Suzan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Celil Nalçakan (Akif), Cüneyt Mete (Orhan), Aylin Akpınar (Emel), Halit Özgür Sarı (Kadir), Yiğit Koçak (Ömer), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye) gibi isimlerin oluşturduğu Kardeşlerim 17.bölümüyle 12 Haziran Cumartesi tarihinde saat 20:00’da ATV  kanalında izleyici kitlesini ağırlamaya hazırlanıyor.

Kardeşlerim Son Bölümde Neler Yaşandı?

“Işığı görmek için karanlığa meydan okumak gerek!”

Tolga’nın Asiye’ye yaptığı sinsi planın bedeli ağır olacaktır. Kadir, kardeşine yapılan iftiranın peşini bırakmaz. Tolga’yla iş birliği içinde olan Harika hiç beklemediği şekilde zor bir durumda kalır. Akif’in yaptığı planlar sonucunda Suzan beklenmedik bir sonla karşı karşıya kalır. Akif’in keyfi yerinde, istediği gibi planlarını uygulamışken, Doruk’a ansızın gelen bir mail tüm dengeleri değiştirecektir.

Yorum yapın

Rakı Fiyatları Geçici Mail yks pdf indir antrenmanlarla matematik 1 pdf serway fizik 1 pdf ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf numara sorgulama minecraft premium satın al instagram takipçi satın al ilahi sözleri youtube mp3 çevir apk indir film izle resim yükle Selçuk Sport Apk İndir instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al