Kuruluş Osman 62.bölüm 2.fragmanı Sevindirici haber! Osman’ın keyfini yerine getirecek gelişme

Kuruluş Osman dizisinde Bamsi’nin gözyaşları içerisinde toprağa verilmesiyle büyük hesaplaşmanın ayak sesleri yükseldi. Bamsi’ye yapılanları karşılıksız bırakmamayı esas alan Osman, hıncını çıkarabilmek adına en doğru yeri ve zamanı kolladı. Kuruluş Osman 61.son bölümde, Kuvvetini katlayarak artıran Osman, kılıcının keskinliğini konuşturarak Togay’ı güç duruma düşürmesi heyecan çıtasını yükseklere çıkardı. Kuruluş Osman’da Togay her defasında saldırı pozisyonuna geçse de Osman’ın ağır darbesine maruz kalınca kendisini savunmaya almak mecburiyetinde kalmıştır. Zalimlerin zulmünü engellemek için canını dişine takan Osman tarafından Togay’ın suratına tokat yapıştırılırken Kuruluş Osman 62.bölüm fragmanı geldi mi?

Kuruluş Osman 62.Bölüm Fragmanında Kavga Büyüyor! Çok Ağır Tepki Gösterdi…

Genel yönetmenlik koltuğunda Metin Günay’ın oturduğu, senaryosunu Mehmet Bozdağ, Ozan Bodur, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ’ın kaleme aldığı hem zengin oyuncu kadrosu hem de etkileyici senaryosu ve başarılı prodüksiyonu ile heyecan rüzgarı estirerek her hafta birincilik tahtını hiçbir rakibine kaptırmayan Kuruluş Osman 62.bölüm fragmanı yayınlandı.

Kuruluş Osman 62.Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Diriliş Ertuğrul dizisiyle Türkiye’de ve dünyanın çeşitli ülkelerinde ismini duyuran Mehmet Bozdağ’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğinde ise Ahmet Yılmaz ve Fethi Bayram’ın yer aldığı Bozdağ Film imzasıyla gerek kaliteli gerekse iddialı sahneler çıkaran Kuruluş Osman 62.bölümüyle 9 Haziran Çarşamba tarihinde saat 20:00’da akıllardan silinmeyecek gelişmeleriyle sıkı takipçilerini ağırlayacak.

Yorum yapın

Rakı Fiyatları Geçici Mail yks pdf indir antrenmanlarla matematik 1 pdf serway fizik 1 pdf ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf numara sorgulama minecraft premium satın al instagram takipçi satın al ilahi sözleri youtube mp3 çevir apk indir film izle resim yükle Selçuk Sport Apk İndir instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al