Belgrad Ormanı’na piknikçi akını

Gezmeye Belgrad Ormanı’na geldiğini söyleyen Mustafa Yurdagül, “Orman girişinde oldukça çok trafik vardı. Kısıtlamalar bitince herkes kendini dışarı attı. Çocuklar da evde baya sıkılmıştı. Umarım bir daha kapanma yaşamayız” dedi. Sabah 6’da Belgrad Ormanı’na geldiklerini söyleyen Duygu Aydın ise “Pikniğimiz güzel geçiyor eğleniyoruz. Maskeleri biraz erken çıkarmış olsak da kısıtlamaların kalkması iyi oldu. İki senedir evdeydik çok sıkılmıştık. Şu an Belgrad Ormanı çok kalabalık. İnsanlar yemek yemek için masa bulmakta zorlanıyor” diye konuştu.

Yeğenleriyle birlikte Belgrad Ormanı’na gelen Mert Görgü, “Pandemiden dolayı uzun süredir evdeydik. Bizim için ilk hafta sonu oluyor. Çünkü geçen haftada çıkamadık. Mangal yapıp, çay içmek için Belgrad Ormanı’na geldik” diye konuştu. Torunlarıyla pikniğe gelen Entika Aydın ise “Ailecek piknik yapmaya geldik. Çocuklar evde çok sıkıldı biz de Belgrad Ormanı’na getirdik. Ancak sabah 5’te gelmenize rağmen yer bulamadık” dedi.

Pandemi sürecinde sürekli evde olduğunu belirten Hatice Akdoğan, “Çok şükür bugün ilk siftahımızı yaptık. Çocuklar kurtlarını döküyor. Bizler de onlarla eğleniyoruz. Şu an Belgrad Ormanı çok kalabalık. Hiç bu kadar kalabalık olacağını tahmin etmemiştim” diye konuştu.

Yorum yapın

Rakı Fiyatları Geçici Mail yks pdf indir antrenmanlarla matematik 1 pdf serway fizik 1 pdf ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf numara sorgulama minecraft premium satın al instagram takipçi satın al ilahi sözleri youtube mp3 çevir apk indir film izle resim yükle Selçuk Sport Apk İndir instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al