Emniyet Genel Müdürü Aktaş: Pandemide dolandırıcılık arttı

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e gelen Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, İl Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Aktaş burada İl Emniyet Müdürü Yaman Ağırlar ve müdür yardımcıları tarafından karşılandı.

Tören mangasını selamladıktan sonra şeref defterini imzalayan Aktaş, yapılan çalışmalar hakkında Ağırlar’dan bilgi aldı. Aktaş, daha sonra Ertuğrulgazi Polis Merkezi Amirliği ile Eskişehir Trafik Okulu ve Uygulamalı Eğitim Pisti’nin inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Emniyet Genel Müdürü Aktaş: Pandemide dolandırıcılık arttı

Aktaş, bir gazetecinin kripto para dolandırıcılığı ile ilgili sorusu üzerine, “Maalesef bu pandemi süreci ile birlikte telefonla ve internetten dolandırıcılık suçlarında artışlar oldu. KOM Daire Başkanlığımızın koordinasyonunda 81 ilimizde, diğer tüm suç alanlarında olduğu gibi bu dolandırıcılık, tefecilik ve benzeri suç türleri ile mücadele etmeye devam ediyoruz” dedi.

Yorum yapın

Rakı Fiyatları Geçici Mail yks pdf indir antrenmanlarla matematik 1 pdf serway fizik 1 pdf ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf numara sorgulama minecraft premium satın al instagram takipçi satın al ilahi sözleri youtube mp3 çevir apk indir film izle resim yükle Selçuk Sport Apk İndir instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al