Panzer altında kalan Nure’den güzel haber

DEVA Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, 25 gün önce PTT Caddesi’ndeki evinin önünden yola çıktığı sırada zırhlı aracın altında kalarak ağır yaralanan ve bir süre Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kaldıktan sonra Ankara Şehir Hastanesi’ne sevk edilen Nure Direkçi’yi, tedavisinin devam ettiği Ankara Şehir Hastanesi’nde ziyaret etti.

Ziyarette ailesi ve küçük kıza geçmiş olsun dileklerini ileten Milletvekili Yeneroğlu sosyal medya hesabından, “Nure Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesi’nde zırhlı aracın çarpması sonucu yaralanmıştı. Bugün hastanede ziyaret ettim. Ağrıları var ama, çok şükür durumu iyi. İsminin anlamı gibi ışık saçan, dünya güzeli bir çocuk. Arkadaşlık teklifimi kabul etti. Bir kez daha geçmiş olsun” mesajını paylaştı.

Yorum yapın

Rakı Fiyatları Geçici Mail yks pdf indir antrenmanlarla matematik 1 pdf serway fizik 1 pdf ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf numara sorgulama minecraft premium satın al instagram takipçi satın al ilahi sözleri youtube mp3 çevir apk indir film izle resim yükle Selçuk Sport Apk İndir instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al