Murat İde’ye ifade almak için polis gönderildi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in basın danışmanı Murat İde, kalp operasyonu için hastaneye yatırılmıştı.

YOĞUN BAKIM KAPISINA POLİS GELDİ

Gelişmeleri sosyal medya hesabından duyuran KRT Genel Müdürü gazeteci Adnan Bulut, “30 yıllık dostum İde canıyla uğraşırken yoğun bakım kapısına polis gelmiş. Gözden kaçtığı için verilmemiş bir ifade nedeniyle savcı polis göndermiş hastaneye. İde’nin eşi ve kızı dehşet içinde yaşananları İYİ Parti yönetimine aktarmış ve gelen telefonla polis hastaneden ayrılmış” açıklamasında bulundu.

AMELİYAT ÖNCESİ PAYLAŞIMDA BULUNDU

Murat İde, ameliyatı öncesinde yaptığı sosyal medya paylaşımında, Akşener’in bugünkü Bingöl ve Elazığ programını işaret ederek, “Aklım Elazığ ve Bingöl’deki iyi insanlarla… Ama kalp Bahçelievler’de Prof. Dr. Ömer Göktekin hocama lazımmış. Bir damarı açıp, bir şey atıp çıkıcakmış… Çıkışta görüşürüz” ifadelerine yer vermişti.

Yorum yapın

Rakı Fiyatları Geçici Mail yks pdf indir antrenmanlarla matematik 1 pdf serway fizik 1 pdf ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf numara sorgulama minecraft premium satın al instagram takipçi satın al ilahi sözleri youtube mp3 çevir apk indir film izle resim yükle Selçuk Sport Apk İndir instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al