Saygı Öztürk, Adıyaman’da okurlarıyla buluştu

Adıyamanlıların kitap okuma alışkanlığının her geçen gün arttığına dikkat çeken Mehmet Yaşar” Okurların yazarlarla buluşması çok önemli. Çünkü her kitabım yansıttıkları yazarın penceresinden okurlarına daha farklı yansıyor. Biz sayın Öztürk’ü Adıyaman’da misafir ederek okurlarıyla buluşturmaktan çok mutlu olduk” dedi.

Saygı Öztürk, Adıyaman’da okurlarıyla buluştu

“Vali Bey kitabının okurlar üzerindeki etkisi beni çok mutlu etti” diyen Öztürk; ”kitap 9. Baskı ile okurlarına ulaşmaya devam ediyor. Adıyaman’da kitaplarıma bu kadar ilgi olduğunu görmek beni çok mutlu etti” dedi.

Yazar Zerbeliz Esra Avgören ve Nazan Taştan Yapıcı’da Yaşar kırtasiyenin düzenlediği imza gününde Saygı Öztürk ile birlikte okurlarına kitaplarını imzaladı.

Yorum yapın

Rakı Fiyatları Geçici Mail yks pdf indir antrenmanlarla matematik 1 pdf serway fizik 1 pdf ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf numara sorgulama minecraft premium satın al instagram takipçi satın al ilahi sözleri youtube mp3 çevir apk indir film izle resim yükle Selçuk Sport Apk İndir instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al