İmamoğlu: İstanbul bu mücadelede ön saflarda olmaya devam edecektir

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Türk Dünyası Ülkeleri 30. Bağımsızlık Yılı Sanat Kutlamalarına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da katılarak birer konuşma yaptı.

İmamoğlu, yaptığı konuşmada, “İstanbul, Türk Dünyası’nın bağımsızlığına sahip çıkmak, Türk Dünyası’nın kültürel değerlerini geleceğe taşımak ve Türk Dünyası’nın medeniyet mücadelesine destek vermek konusunda her zaman öf saflarda olmuştur ve olmaya devam edecektir. İstanbul, Türk Dünyası’nın en büyük kenti ve göz bebeğidir” ifadelerini kullandı.

İmamoğlu, “Yüzüncü yılına giden Türkiye Cumhuriyeti başta olmak üzere, bütün bu ülkelerin, Türk Dünyası’nın bu kıymetli ülkelerinin barış, huzur ve gerçekten ilerici, çağdaş fikirlerle aydınlanan bir geleceğe kavuşmasını diliyorum” diyerek konuşmasını noktaladı.

Yorum yapın

Rakı Fiyatları Geçici Mail yks pdf indir antrenmanlarla matematik 1 pdf serway fizik 1 pdf ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf numara sorgulama minecraft premium satın al instagram takipçi satın al ilahi sözleri youtube mp3 çevir apk indir film izle resim yükle Selçuk Sport Apk İndir instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al