İmamoğlu’na randevu vermeyen vali, MHP heyetini makamında ağırladı

İstanbul Büyükşehir’in Belediyesi’nin okul yapım projesinin protokolünü imzalamak ve bir dizi ziyarette bulunmak için geçtiğimiz ay Elazığ’a gelen Ekrem İmamoğlu’nun randevu talebine cevap vermeyen Elazığ Valisi Ömer Toraman ve Belediye Başkanı AKP’li Şahin Şerifoğulları, MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım başkanlığında Elazığ’a gelen MHP heyetini makamında ağırladı.

İmamoğlu'na randevu vermeyen vali, MHP heyetini makamında ağırladı

CHP’Lİ VEKİLDEN VALİ VE AKP’Lİ BAŞKANA GÖNDERME

Elazığ Valisi Ömer Toraman ve AKP’li Başkan Şerifoğulları ile MHP heyetinin birlikte çektiği fotoğrafları paylaşan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “Elazığımıza gelen MHP heyetine CHP adına hoş geldiniz demek isterim. İlimizin Valisi ve Belediye Başkanı gelen heyeti makamlarında konuk ederek Elazığ’ın misafirperverliğini göstermişlerdir. Ancak kendilerinden bu nezaketi ilimize gelen tüm heyetlere karşı göstermelerini dileriz” ifadelerini kullandı.

Yorum yapın

Rakı Fiyatları Geçici Mail yks pdf indir antrenmanlarla matematik 1 pdf serway fizik 1 pdf ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf numara sorgulama minecraft premium satın al instagram takipçi satın al ilahi sözleri youtube mp3 çevir apk indir film izle resim yükle Selçuk Sport Apk İndir instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al