İstanbul’da 53 dönüm Hazine arazisi daha satışa çıkarıldı

Çevre, Şehircilik Ve İklim Değişikliği Bakanlığı, İstanbul Şile’de Karadeniz sahiline hakim konumda 53 dönüm araziyi satışa çıkardı.

İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Anadolu Yakası Milli Emlak Dairesi tarafından yayınlanan ilanda Şile Balibey Mahallesi’nde iki ayrı parselde toplam 53 dönüm devlet arazisi 26 Kasım’da ihale edilecek.

Atatürk Ormanı’na yakın bitişik vaziyetteki iki arsadan, yoğun ağaçlı 9 bin 914 metrekare olan için tahmini bedel 9 milyon 914 bin TL  hesaplandı. 43 bin metrekarelik ikinci arsanın tahmini bedeli ise 43 milyon lira olarak belirlendi.

İKİ AYRI USULDE SATILACAK 

İlk arazi Açık Teklif usulü, ikinci arazi ise Kapalı Teklif Usulü ile satışa çıkarıldı.

PENDİK’TE 6 DÖNÜM ARAZİ DE SATILIYOR

Öte yandan Milli Emlak tarafından Pendik Emirli’deki 6 dönümlük Hazine arazisi de satışa çıkarıldı. Tarımsal Nitelikli Alan+İçme ve Kullanma Suyu Kısa Mesafeli Koruma Alanı imarlı arazi için tahmini bedel 6 milyon 531 bin TL olarak belirlendi. Arazi 25 Kasım’da açık teklif usulüyle satılacak.

Yorum yapın

Rakı Fiyatları Geçici Mail yks pdf indir antrenmanlarla matematik 1 pdf serway fizik 1 pdf ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf numara sorgulama minecraft premium satın al instagram takipçi satın al ilahi sözleri youtube mp3 çevir apk indir film izle resim yükle Selçuk Sport Apk İndir instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al