Gösteri adamının baş memurlara çarptığı bir soruşturma videosuyla karşılaştı | Birleşik Krallık haberleri


Metropolitan Polisi, Cumartesi akşamı Doğu Londra’da meydana gelen olayda, adamın o sırada Dünya’da baş memurlarda defalarca dövüldüğünü gösteren sosyal medya çerçevelerini araştırıyor.

Dalston’da bir moped ve bir elektrikli scooter ele geçirmek için önceden planlanmış bir operasyon sırasında, bir. Genellikle gıda satıcılarıyla dolu olan bölgede polis, İnsan’ı göçmenlik suçlarından tutuklamaya çalıştı ve bir kalabalık bunu önlemek için toplandı.

Twitter’da yayınlanan kareler, Kingsland alışveriş merkezinin önünde protestocularla memurların çatışmasını gösteriyor ve mücadele sırasında kafasına 5 kez vurulmuş görünüyor.

Polis, olay sırasında saldırıya uğrayan polislerin sayısını ve “güç kullanıldığını gösteren herhangi bir video görüntüsünün mesleki standartlar müdürlüğünün “göz önünde bulundurulması” olduğunu söyledi.

Olay Twitter’da anlatıldı Dalston’daki kalabalığın “Polisin canı cehenneme” sloganları atarken, “biraz yüzleşme” gibi.

Met sözcüsü, “Olay sırasında sosyal medyada çekilen videoların sayısını biliyoruz. İnsanları çağırıyoruz, bu tür videoların nadiren tam ve doğru bir resim verdiğini hatırlıyoruz.

“Polis memurları, herhangi bir güç kullanımının orantılı ve makul olması gerektiğinin farkındadır ve işlerini yaparken eylemlerinin incelemeye tabi olacağını bilirler. ve gerektiğinde sorumlu tutulacaklardır.”

Şiddetli ayaklanmalar da dahil olmak üzere suçlardan dokuz kişi tutuklandı. Polis nezaretinde tutuluyorlar.

Bu, 5 Mayıs’ta Edinburgh’da benzer bir çatışmanın ardından geldi ve düzinelerce protestocu, baskından sonra içişleri bakanlığı minibüslerinin şehirden ayrılmasını durdurmak için toplandı. Bir İçişleri Bakanlığı sözcüsü Daily Record’a iki kişinin göçmenlik kurallarını ihlal ettiğini ve rehin verildiğini söyledi.
Kaynak : https://worldweeklynews.com/met-an-investigative-video-appearing-show-man-hit-on-head-officers-united-kingdom-news/

Yorum yapın

SMM Panel Viski Fiyatları Geçici Mail pdf indir pdf kitap indir ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir