Demokrat, New District Maps tarafından vurulan New York House Races’ta umut ediyor


Demokratlar, geliştirdikleri Kongre ve Eyalet Senatosu çizgilerinin yasal olduğunu ve büyük ölçüde nüfusun yerinden edilmesini yansıttığını mahkemede savunarak her iki iddiaya da şiddetle karşı çıktılar. New York’ta. Ancak kararın temyizi kesinleşti.

Hakemler, Bay Cervas’a acilen bir yedek hazırlamasını emretti. Daha sonra, Yargıç McAllister, değişiklikleri hesaba katmak için kongre ve eyalet Senatosu ön seçimlerini Haziran’dan Ağustos’a erteledi.

Demokratik milletvekilleri, kartları kendilerinin tamir etmeye çalışmasına izin verilmediğinden ve hızlı değiştirme sürecinde kendilerine daha fazla yer verilmediğinden acı bir şekilde şikayet ettiler.

Yargıç McAllister, New York’tan Rural Bath, New York’taki adliyede seçmenler ve çıkar grupları için sadece bir duruşmaya izin verdi. Bay Chervas, Carnegie Mellon Üniversitesi’nde Araştırma Görevlisi. Pensilvanya yasa koyucularına bu yıl yeni teşhirler boyama konusunda tavsiyelerde bulunan Dr.

Bay Servas Card birini çıkardı Temsilciler Meclisi’ndeki koltuk, eyalet delegasyonunu 27’den 26’ya düşürmek için tamamen New York’tan taşındı. Nüfus başarısız olduktan sonra koltuğu sıfırlamak, 2020 nüfus sayımındaki diğer eyaletlerdeki büyümeye ayak uydurarak çok yıllı bir trendi sürdürür.

Özellikle Bay Servas, mahkeme kartlarını geçersiz kılmadan önce Demokratlar tarafından uygulanan daha dramatik değişikliklerden birini de değiştirdi. Yasama organı, ultra liberal Park Slope’u tarihi bölgeyle birleştirdi. Staten Island’da New York Tahterevallisine Dönüş şu anda Cumhuriyetçi Temsilci Nicole Malliotakis tarafından Demokratik öz ihracatta yürütülüyor. Bay Chervas tarafından önerilen hatlar bölgeyi hâlâ Güney Brooklyn’e götürüyor, ancak daha az liberal bölge ekliyor.

Mahkemeler, Yasama Meclisi tarafından iki partili destekle geçirilen yeni Meclis bölge hatlarını hiçbir zaman iptal etmedi.

Geçen hafta Yargıç McAllister, birkaç politikacının devam eden bir yasal anlaşmazlığa müdahale ederek bu kartları geçersiz kılma girişimini reddetti. Politikacılar Pazartesi günü Manhattan’daki eyalet mahkemesinde davanızı başka bir yerde tekrar denemek için yeni bir dava açtılar, ancak daha sempatik bir kulak verecekleri belli değildi.


Kaynak : https://worldweeklynews.com/democrat-hopes-in-new-york-house-races-hit-by-new-district-maps/

Yorum yapın

SMM Panel Viski Fiyatları Geçici Mail pdf indir pdf kitap indir ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir