Biden, Trump’ın Küba politikasını iptal ederek ailelerin ülkedeki akrabalarını ziyaret etmesini kolaylaştırdı


Sözcü Ned Price, “Ailelerin Küba’daki akrabalarını ziyaret etmelerini ve yetkili ABD’li gezginlerin Kübalılarla toplantılara katılmalarını ve araştırma yapmalarını kolaylaştıracağız” dedi. açıklamada.

Biden yönetimi ayrıca çeyrek dönem için 1000 dolarlık aile para transferi sınırını da artırdı ve “ailelerin birbirlerini daha da güçlendirmesi ve girişimcilerin işlerini büyütmeleri için Kübalı girişimcilere yapılan bağışları destekleyecek” dedi.

Biden, Eylül 2020’de kampanya sırasında “Kübalıları ve ailelerini inciten başarısız Trump politikalarını tersine çevirmeye çalıştığına” söz verdi. Yönetimi, Trump’ın Ocak 2021’de göreve başlayan Biden sonrası Küba politikasını gözden geçirdi.

Florida’yı Trump’a kaptırdığı göz önüne alındığında, Biden’ın Küba’da hareket etme şeklinin siyasi sonuçları olabilir. 2020 seçimlerinde eski Başkan, defalarca Biden’in ABD’yi “sosyalist bir ülke” haline getireceğini söyledikten sonra, Kübalı Amerikalılarda yankılanan bir mesaj.

bu bir ihlal hikayesidir ve güncellenecektir.

.


Kaynak : https://worldweeklynews.com/biden-cancels-trumps-cuba-policy-making-it-easier-for-families-to-visit-relatives-in-the-country/

Yorum yapın

SMM Panel Viski Fiyatları Geçici Mail pdf indir pdf kitap indir ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir