buffalo çekim – canlı: Yerel sakin, hafta sonu katliamına atıfta bulunarak terör tehdidi oluşturmaktan gözaltına alındı


Bizonların toplu olarak vurulması: Polis manifestoyu araştırırken 10 ölü kaydedildi

14 Mayıs’ta New York’un Buffalo kentindeki süpermarkette tüfek ve vücut zırhı ile silahlı saldırganın ateş açmasının ardından on kişi öldü ve bir şüpheli gözaltına alındı. 2022’de.

Çekimler, ABD’nin ikinci en büyük şehri Jefferson Bulvarı’nın 1200. bloktaki dost canlısı Tops Market’te, yetkililerin özellikle şüpheli tarafından hedef alındığına inandıkları ağırlıklı olarak siyahi bir mahallede gerçekleşti. Toplamda on üç kişi vuruldu. Kurbanlar arasında 11 siyah vardı.

Polisin, saldırganın kendisi tarafından çekildiğini söylediği Cumartesi saldırısının videosundan yakın çekim kareler. N-kelimesi ve ünlü beyaz üstünlükçü kodu olan 14 sayısı silahın namlusuna Beyaz boya ile yazılmıştır.

Irkçı ve beyaz milliyetçi klişeleri ve aşırı sağ komplo teorilerini öne süren 18 yaşındaki eski bir şüpheli Peyton Gendron’la bağlantılı “Manifesto” internette bulundu.

Başkan Joe Biden, topluluk içinde “yas tutmak” için Salı günü Buffalo’yu ziyaret edecek.

1652760113

Polisler, ‘Saldırıya devam etmeyi planladı’ dedi

AISIMI: Polise göre, Buffalo saldırısının şüphelisi Payton Gendron, süpermarkete yapılan saldırının ardından “daha fazla Siyahi” vurmaya devam edecekti.

Buffalo Polis Komiseri Joseph Gramaglia ABC News’e verdiği demeçte. Pazartesi günü, 18 yaşındaki Bay Gendron, Cumartesi günü Tops süpermarketinin yakınında 10 kişinin vurularak öldürüldüğü bölgede ateş etmeye devam edebilirdi.

Saldırıda üç kişi daha yaralandı ve polise göre kurbanlarından 11’i siyahtı. Yetkililer, silahlı saldırıyı ırksal olarak nefret dolu olarak nitelendirdi. suç.

“Ya kaçarsa bilgisini ortaya çıkardık. [Tops] süpermarket, saldırıya devam etmeyi planladı” dedi Bay Gramaglia. “Jefferson Avenue’da ilerlemeye devam etmeyi planlıyordu, daha fazla Siyah insan vur… başka bir mağazaya taşınmak mümkün [or] yer”.

Graeme Massey17 Mayıs 2022 05:01

1652756651

Liz Cheney, Cumhuriyetçi Parti’yi beyaz milliyetçiliği teşvik etmeye çağırıyor

AISIMI: Cumhuriyetçi Kongre Üyesi Liz Cheney, Cumartesi günü Buffalo’da ve bu hafta sonu Amerika Birleşik Devletleri’nde diğerlerinde yaşanan silahlı saldırının ardından kendi partisine beyaz milliyetçiliği konusunda çağrıda bulundu.

Tweet attı: “GOP liderliği beyaz milliyetçiliği, beyaz üstünlüğü ve anti-Semitizmi mümkün kıldı. Tarih bize kelimelerle başlayanların çok daha kötü bittiğini öğretti. GOP liderleri bu görüşleri ve onları tutanları geri almalı ve reddetmelidir. ”

New York valisinin, inançları ve geçmiş tarihi ile bariz beyaz üstünlükçü motifleri hakkındaki ifşaatların ardından 18 yaşındaki Buffalo tetikçisini “beyaz üstünlükçü” olarak tanımlamasından sonra geliyor.

Cumhuriyetçiler, önceki kitlesel çekimlere rağmen silah haklarını kararlılıkla savundular ve Kongre’deki bazı kişiler beyaz milliyetçi söylemi desteklemekle suçlandı.

Graeme Massey17 Mayıs 2022 04:04

1652753491

Yeni Beyaz Saray Basın sekreteri, Biden’ın Buffalo gezisiyle ilgili tilki sorusunu geri itti, ancak başka saldırı sahnesi yok

Beyaz Saray Basın sekreteri Karine Jean-Pierre, bir Fox News muhabirinin, Başkan Joe Biden’ın hafta sonu orada gerçekleşen beyaz üstünlükçülerin toplu kurşunlanmasının kurbanlarını teselli etmek için Buffalo’yu neden ziyaret edebildiğini, ancak başka bir felaketin olmadığını soran sorusuyla çalışmayı reddetti. etkilenen topluluklar

Andrew Feinberg’de ayrıntılar var.

Graeme Massey17 Mayıs 2022 03:11

1652749531

Biden’ın Buffalo atıcı konuşmasıyla ilgili sorun

Bana Michael Arceno’nun ölmesini isteyen insanlarla birleşmek istemiyorum.

Graeme Massey17 Mayıs 2022 02:05

1652746531

Büyük Yer Değiştirme teorisini çürüten verilerin içinde

Andrew Buncombe, bunun versiyonları on yıllar hatta yüzyıllar boyunca bir komplo teorisiydi – ancak veriler iddiaları desteklemiyor, diye yazıyor.

Graeme Massey17 Mayıs 2022 01:15

1652742331

Schumer, Bufalo avcısının ideolojisinin “yankılarının” yayılmasından MAGA ve CCTV haber uzmanlarından Cumhuriyetçileri sorumlu tutuyor

Senato Çoğunluk Lideri Chuck Schumer, Buffalo, Christchurch, El Paso ve diğer saldırılarda saldırganlarla aynı ideolojiyi yayma hakkını suçlayan ve ırkçı “beyaz ikame teorisi” inancıyla motive edilen diğer seslerden oluşan koroya katıldı.

Pazartesi günü ABD Senatosu katında konuşan Schumer, muhafazakarları, saldırıdan önce çevrimiçi olarak yayınlanan uzun bir manifestoda bufalo evli hafta sonu gerçekleşen toplu çekimde şüpheli ile aynı saçmalığın “yankılarını” yaymakla eleştirdi.

Graeme Massey17 Mayıs 2022 00:05

1652740291

Obama, Buffalo’daki ‘iğrenç’ silahlı saldırıya tepki gösterdi

Daha önce cumhurbaşkanı, Buffalo’nun ağırlıklı olarak siyah bölgesinde beyaz bir milliyetçi tarafından yapılan toplu katliamı kınamak için Twitter’a gitti.

“Bu hafta sonu Buffalo’da çekim yapmak, silahlara akciğer erişimini dizginlemeyi reddettiğimiz için ödediğimiz bedelin trajik bir hatırlatıcısını sunuyor. Bu aynı zamanda hangi partiden olursa olsun tüm Amerikalılar için bir uyanış çağrısı olarak hizmet etmelidir” dedi.

“İster siyasi kazanç için isterse reytingleri yükseltmek için olsun, platformlarını “ikame teorisini” ve diğer açıkça ırkçı, anti-Semitik ve yerlici komplo teorilerini desteklemek ve normalleştirmek için kullanan siyaset ve medya rakamlarını en güçlü terimlerle reddetmemiz gerekiyor.

“İğrenç, tehlikeli ve durdurulması gerekiyor.”

Graeme Massey16 Mayıs 2022 23:31

1652738287

Bufalo adam tutuklandı ve terör tehdidi oluşturmakla suçlandı

Bufalo adam tutuklandı ve şehirde toplu silahlı saldırının anısına iki işletmeye karşı terör tehdidi oluşturmakla suçlandı.

Erie İlçesi Bölge Savcılığı, Joseph S. Chowanetz’in Buffalo’daki Delaware Bulvarı’nda ve şehir merkezindeki bir bira fabrikasında pizzacı tehdidinde bulunduğunu iddia ediyor.

Müfettişler, 52 yaşındaki kişinin Pazar öğleden sonra her iki işletmeyi de aradığını ve şehirdeki En İyi Dost Pazarları’nda 10 kişinin ölümüne ve üç kişinin yaralanmasına neden olan silahlı saldırıyı gerekçe göstererek tehdit ettiğini söyledi.

Bay Chovanets suçlu bulunursa yedi yıl hapis cezasına çarptırılabilir.

Graeme Massey16 Mayıs 2022 22:58

1652737049

Telsiz çağrısı ilk kurtarıcı alarmını gösterir

AISIMI: Hafta sonu dost canlısı Buffalo’s Tops pazarında bir olay mahallinde sevk memurları ve ilk sanıklar arasındaki telsiz konuşmaları, bir süpermarkette cesetlerin bulunmasıyla ilgili dehşetlerini gösterdi.

Alınan bir ses kaydına göre Bufalo Haberleri Pazar günü, bir polis memuru “cesetlerimiz var” diye cinayet masası dedektiflerini uyarmaları için sevk görevlilerine brifing verdi. aşağı burada”.

Bu çağrı, polisin aktif atış bulmak için olay yerine 14:31’de gönderilmesinden sonra geldi ve hemen sevk görevlilerine “Telsiz, mümkün olduğunca çok araba gönderin” dedi.

Atışlar hâlâ şüpheli tetikçi, 18 yaşındaki Peyton Gendron tarafından yapılıyordu, sanki şehir Jefferson Bulvarı’na depolanmak üzere daha fazla polis arabası gönderilmiş gibi.

Graeme Massey16 Mayıs 2022 22:37

1652734889

AISIMI: 18 yaşındaki Buffalo’yu vuran şüpheli Payton Gendron’un ebeveynleri FBI ajanları tarafından sorgulandı. Polis, hafta sonu boyunca dedi.

Pazar günü, Buffalo Polis Komiseri Joseph Gramaglia, FBI ajanları ve New York Eyalet askerleri de dahil olmak üzere müfettişlerin Bay Gendron’un evini ziyaret ettiğini söyledi. aile evnerede ebeveynlerle röportaj yapıldı.

Detaylar kalırken Bay Gramaglia, Bay Gendron ebeveynlerinin her ikisinin de yetkililerle işbirliği yaptığını söyledi.

Fox News tarafından Cumartesi günü yayınlanan haberde, Polis Komiseri ayrıca oğullarının Tops Friendly Market’te ateş etmekle bağlantılı olarak tutuklanmasıyla kendilerini “tamamen perişan ve harap” olarak nitelendirdi.

Polis, şüphelinin 10 kişiye ateş ederken tek başına ateş ettiğini düşünüyor. New York, Conklin’deki evlerine yaklaşık 200 mil uzaklıktaki Buffalo’daki süpermarkette insanlar öldü.

Graeme Massey16 Mayıs 2022 22:01


Kaynak : https://worldweeklynews.com/buffalo-shooting-live-local-resident-detained-for-making-a-terrorist-threat-with-reference-to-the-weekend-massacre/

Yorum yapın

SMM Panel Viski Fiyatları Geçici Mail pdf indir pdf kitap indir ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir