CBI 9. P Chidambaram’a karşı yeni Sayı ile Bağlantılı konumlara baskınlar oğlum benim topum | Hindistan haberleri


Yeni Delhi: Soruşturma Merkez Ofisi (CBI) Salı sabahı Delhi, Mumbai ve Chennai üzerinden üst düzey Kongre Lideri V Chidambaram oğlu Karti’nin en az dokuz binasına, kendisine karşı yeni bir Kayıtlı yasadışı memnuniyet Sayısı ile bağlantılı olarak baskınla başladı. Bunlar Mumbai’deki üç yeri içerir.
CBI yetkililerine göre, Kongre Lideri ve Milletvekili Lok Sabha Karti’yi doğrudan dolaylı olarak bağlantılı olarak comp için yabancı havale aldıkları iddiasıyla gözaltına aldılar.
kısa süre sonra topum Twitter’da “Sayımı kaybettim, o kaç kereydi?”

onun için ofis ayrıca Irak Merkez Bankası’nın krti’nin konut ve ofislerinde teftiş yaptığını doğruladı.
Daha önce 2017’de, Irak Merkez Bankası, eski Maliye Bakanı Chidambaram’ın ve oğlumun topunun ev baskınlarını gerçekleştirmişti. Chidambaram’ın memleketi Chennai’deki en az 14 lokasyon o zaman CBI tarafından denetlendi.
Bu arada polis, Salı günü oğlunun birden fazla CBI lokasyonunu ararken Chennai’deki Chidambaram Residence’ın dışına konuşlandı.
İzlemek CBI, Delhi’deki P Chidambaram’ın mülküne baskın düzenledi

.
Kaynak : https://worldweeklynews.com/cbi-9-raids-locations-in-connection-with-new-issue-against-p-chidambaram-son-my-ball-india-news/

Yorum yapın

SMM Panel Viski Fiyatları Geçici Mail pdf indir pdf kitap indir ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir