Mumbai’deki Knifepoint’te bir kadının tecavüze uğradığı iddia edildi ve iki erkek kardeş tutuklandı.


Adamlar Pazar günü evlerinden yakalandılar Hain polis Barley dedi. (temsilci)

Bombay:

Polis yetkilisi Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Mumbai’nin Darvi kentindeki odasında 20 yaşındaki kadına bıçakla tecavüz ettiği iddiasıyla iki erkek kardeşin tutuklandığını söyledi.

Anil Chauhan ve kardeşi Nilesh Pazar günü Despicable Barley’deki evlerinden tutuklandıklarını söyledi.

“İkisi daha önce Dharavi’de yaşıyordu. Son ziyaretlerde, kurbanla arkadaş oldular ve evde yalnızken ona bıçakla tecavüz ettiler. Ayrıca eylemin video kaydını da aldıklarını ve çileden herhangi birine bahsederseniz bunu yaymakla tehdit ettiklerini söyledi” dedi.

Alandan 100’den fazla CCTV klibi kontrol edildi ve Chauhan kardeşlerin Led günlük bahisleri vb tutuklama puanları konuşularak bilgi toplandı. Dharavi Polis Karakolu yetkilisi, IPC ve Bilgi Teknolojileri Yasası hükümleri uyarınca toplu tecavüz ve diğer suçlarla suçlandılar” dedi.

(Ancak Başlık için, bu hikaye NDTV ekibi tarafından düzenlenmemiştir ve ortak bir yayından yayınlanmıştır.)

.


Kaynak : https://worldweeklynews.com/a-woman-was-allegedly-raped-at-knifepoint-in-mumbai-and-two-brothers-were-arrested/

Yorum yapın

SMM Panel Viski Fiyatları Geçici Mail pdf indir pdf kitap indir ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir