Dr. Oz, McCormick ve Barnett ile yüzleşir


Ünlü hekim ve ABD Cumhuriyet Senatosu adayı Mehmet Öz. 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü Bell Blue, Pennsylvania, ABD’deki Belediye Binasında konuşan Pennsylvania için

Rachel Wisniewski | Bloomberg | Getty Resimleri

Yüksek profilli ve aşırı rekabetçi Cumhuriyetçi mücadele de dahil olmak üzere, ara seçimlerden sonra hangi partinin ABD Senatosunu kontrol etmesinde belirleyici rol oynayabilecek olan Pennsylvania ön seçimlerinde Salı günü oylama kapandı.

Ünlü hekim ve “The Dr. Oz Show”un eski üstadı Dr. Mehmet Öz, giden GOP Senatörü Pat Toomey tarafından Senato koltuğunun boşaltılması için cumhuriyetçi olarak aday olacağını açıklayınca ortalığı karıştırdı. Eski Başkan Donald Trump’ın Hoş Geldiniz onayını aldı ve kampanyasının tek bir reklamda 12 milyon dolardan fazla yarıştığı bildirildi.

Ancak New Jersey’de yirmi yıldır yaşayan ilk kampanyacı Oz, anketlerde diğer iki Cumhuriyetçi ile kafa kafaya yarıştı: eski serbest fon CEO’su Dave McCormick ve temel seçimlerin son günlerinde popülaritesi artan sağcı yorumcu Kathy Barnett. .

Cumhuriyetçilerin ön seçimini kim kazanırsa, Pennsylvania Vali Yardımcısı John Fetterman ile karşı karşıya gelebilir. NBC News’e göre, hem Cumhuriyetçiler hem de Demokratlar için Senato ön seçimleri, sandıkların saat 20:00’de kapanmasından kısa bir süre sonra seçim yapmak için çok erkendi. Fetterman önde gelen Demokratlar paketi, NBC’yi tahmin ediyor.

Demokratlar meclisin kontrolünü elinde tutmaya çalıştıkça, Toomey’in Senato’daki koltuğu, genel seçimlerde en rekabetçi olanlardan biri olabilir, çünkü partiye 50-50 bölünür.

Halk oylaması, Fetterman’ın önde gelen rakipleri ABD Temsilcisi Conor Lamb ve Eyalet Temsilcisi Malcolm Kenyatta’ya karşı lider olduğunu gösteriyor.

Teğmen Vali John Fetterman, Demokratik Amerika Birleşik Devletleri Pennsylvania Senatosu adayı Easton, PA’daki Weyerbacher Brewing Company’de toplantı katılımcıları ile bir selfie çekiyor 1 Mayıs 2022

Hanna Beyer | Reuters

Senato Başvurusu, Fetterman kampanyasının adayın felç geçirdiğini ve hastanede olduğunu duyurması gibi hafta sonu sıraya girdi. Fetterman yaptığı açıklamada, temel eğitimin son günlerinde hastalığın onu izinden uzak tutmasına rağmen, tamamen iyileşmeyi beklediğini söyledi.

Salı öğleden sonra erken saatlerde Demokrat kampanyası, Fetterman’ın defibrilatörlü bir kalp pili yerleştirmek için başarılı bir operasyon gerçekleştirdiğini söyledi. Sözleri kampanyasında iki buçuk saatten fazla süren bir ameliyatın ardından hastanede istirahat ediyor.

Gelişmekte olan bir haber. Lütfen güncellemeler için tekrar kontrol edin.

.


Kaynak : https://worldweeklynews.com/dr-oz-confronts-mccormick-and-barnett/

Yorum yapın

SMM Panel Viski Fiyatları Geçici Mail pdf indir pdf kitap indir ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir