Pentagon yetkilileri, 50 yıldan daha eski ilk halka açık UFO söylentisini doğruladı


Washington – Üst düzey Pentagon yetkilileri, pilotlar ve askeri personel tarafından bildirilen “Tanımlanamayan Hava Olayları” (UAP’ler) sayısının 400’e yükseldiğini belirtti.

İstihbarat ve Güvenlikten Sorumlu Savunma Bakan Yardımcısı Ronald Moultrie ve bir Deniz İstihbarat yetkilisi olan Scott Bray Direktör Yardımcısı, bir Meclis alt komitesi önünde, Savunma Bakanlığı’nın kongre görevinden sonra UAP raporlarını nasıl hazırladığı konusunda ifade verdi. Geçen yıl yayınlanan rapor Analiz edilen vakaların çoğunun tanımlanamadığı tespit edildi.

Indiana Demokrat ve Temsilciler Meclisi’nin Karşı İstihbarat, Terörle Mücadele ve Silahların Yayılmasını Önleme İstihbarat Alt Komitesi Başkanı Cumhuriyetçi Andre Carson, UAP’lerin “potansiyel ulusal güvenlik riski olduğunu ve bu şekilde ele alınmaları gerektiğini” belirten oturumlar açtı.

“UAP ile ilgili çok uzun bir damga, iyi istihbarat analizi yoluyla alındı. Pilotlar bunu bildirmekten kaçındı veya bunu yaptıklarında güldüler. Savunma Bakanlığı yetkilileri, şüpheci ulusal güvenlik topluluğu Carson’dan korkarak, arka odadaki sorunun notunu düşürdü ve hatta halının altına süpürdü. – Bugün daha iyi olduğunu biliyoruz. UAP’ler açıklanamaz, bu doğru. Ama onlar gerçek. Bunların araştırılması gerekiyor. Ve ortaya koydukları her türlü tehdidin gevşetilmesi gerekiyor.”

UFO Kongresi
Deniz İstihbaratı Direktör Yardımcısı Scott Bray, sol ve İstihbarat ve Güvenlikten Sorumlu Devlet Savunma Bakan Yardımcısı Ronald Moultrie, 17 Mayıs Salı günü Temsilciler Meclisi İstihbarat, Terörle Mücadele, Karşı İstihbarat ve Silahların Yayılmasını Önleme Alt Komitesi Duruşmalarının “tanımlanamayan hava olayları” konulu duruşmasında konuşuyor , 2022

Alex Brandon / AP

Geçen yıl Ulusal İstihbarat Dairesi (ODNI) ve Pentagon’un UAP Görev Gücü tarafından yayınlanan rapor, nesnelerin dünya dışı olduğuna veya yabancı bir düşmana ait olduğuna dair hiçbir kanıt bulamadı, ancak rapor aynı zamanda nesnelerin çoğunu açıklayamadı.

Müfettişler, tanımlanamayan nesnelerle ilgili çalışmalarında analiz edilen 144 rapordan birini “büyük bir sönen balon şeklinde” bulabildiler. Ancak 2004’ten 2021’e kadar kalan 143 UAP raporu gizemini koruyor.

Raporda, 144 olaydan en az 80’inin birden fazla sensör tarafından algılandığı için, tanımlanamayan nesnelerin gerçek nesneler olduğundan çok az şüphe duyuluyor. bulundu. Açıklamada, “UAP açıkça uçuş güvenliği sorunudur ve ulusal güvenliğimize meydan okumamızı temsil edebilir” dedi.

Duruşmanın halka açık kısmında ve ardından gizli bir oturumda Bray, rapor edilen olay sayısının geçen yılki rapordan bu yana 400’e yükseldiğini söyledi. Görüşlerin “sık ve devam eden” olduğunu ve genellikle askeri eğitim alanlarında veya diğer belirlenmiş hava sahasında meydana geldiğini söyledi.

Milletvekillerine, 2021’de Donanma pilotu tarafından tespit edilen bir UAP’nin videosunu gösterdi, “uçağın kokpitinden hızla geçen” “küresel bir nesne”.

Bray, “Bu nesnenin ne olduğuna dair hiçbir açıklamam yok,” dedi.

ekran görüntüsü-2022-05-17-at-9-45-53-am.png
2021 ABD Donanması pilotunda filme alınan tanımlanamayan hava fenomeninin ekran görüntüsü.

Savunma Şubesi

İşte Bray’in duruşma sırasında gösterdiği, bir deniz havacısının kısacık davranışını gösteren bir video. nesne ile geç. Bir Donanma savaş uçağının kabinindeki pilot, görüntüleri filme aldı ve Bray, “askeri uçakların bilinmeyen bir nesneye yaklaşabileceği tipik bir hız” göstermek için bunu gösterdi.

Başka bir video, yüzen üçgen bir nesneyi gösterdi. Batı kıyılarında gece görüş gözlüğü ile. Gece görüş cihazlarında da görülen benzer bir cismin resmi, yıllar sonra başka bir kıyı açıklarında çekildi. Bray, UAP görev gücünün bu üçgen nesnelerin “insansız hava sistemleri” olduğu sonucuna vardığını ve üçgen görünümlerinin SLR kamera kaydetmeden önce gece görüş gözlüğünden geçen ışığın sonucu olduğunu söyledi.

UFO Kongresi
Pentagon yetkililerinin arkasında gösterilen üçgen tanımlanamayan hava fenomeninin resmi 17 Mayıs 2022 Salı günü Capitol Hill’de ifade verdi

Alex Brandon / AP

Bray, UAP görev gücünün nesnelerin dünya dışı kökenli olduğuna dair enkaz veya kanıt bulunmadığını söyledi. Garip nesneler ve Amerikan uçakları arasında çarpışma olmadığını söyledi, ancak en az 11 “çarpışma öncesi durum” olduğunu kaydetti. Diğer ülkelerin UAP raporlarına sahip olduğunu ve bu ülkelerden bazılarının bulguları hakkında ABD ile iletişim kurduğunu ve bunun tersini de sözlerine ekledi.

Pentagon, son yıllarda UAP görev gücü tarafından araştırılan nesneleri gösteren birkaç video ve görüntünün kimliğini doğruladı. geçen sene, Savunma Bakanlığı doğruladı MysteryWire tarafından yayınlanan üç görüntü ve UFO tarafından yönetilen video Donanma personeli tarafından çekildi.

2020’de Pentagon, çarpışmaları gösteren üç video (FLIR, GOFAST ve GIMBAL) yayınladı. havacıların tanımlanamayan nesnelerle sahip oldukları askeri. 2004 FLIR videosunda cisme tanık olan savaş pilotları geçen yıl yaşadıklarını “60 Dakika”dan bahsetmişti.

Kasım 2021’de Pentagon, Donanmanın UAP görev gücünün yerini almak üzere Hava Nesnesi Tanımlama ve Kontrol Senkronizasyon Grubu’nu (AOIMSG) kurdu. Olayların raporlanması ve soruşturulmasının daha iyi koordinasyonu amacıyla.

UFO ile ilgili son halka açık kongre oturumları, 1960’lı yıllarda, UFO raporlarını araştıran ve analiz eden ABD Hava Kuvvetleri “Mavi Kitap Projesi” programının dağıtılması için yapılmıştır. proje 1947’den 1969’a kadar vardı ve dağıtıldı. kısmen, Hava Kuvvetleri bilgi formuna göre nesnelerin ulusal güvenliğe tehdit oluşturmadığı için bulundu.


Kaynak : https://worldweeklynews.com/pentagon-officials-testify-first-public-ufo-rumor-in-more-than-50-years-old/

Yorum yapın

SMM Panel Viski Fiyatları Geçici Mail pdf indir pdf kitap indir ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir