Kevin Spacey, Birleşik Krallık’ta dört kez cinsel tacizle suçlandı


Cinsel Suistimal Kevin Spacey
Bu 3 Haziran 2019 tarihli dosya fotoğrafında Kevin Spacey Nantucket’teki bir ön duruşmada görülüyor.

Steven Senne/AP


Londra İngiltere Kraliyet Savcılık Servisi, Perşembe günü yaptığı açıklamada, aktör Kevin Spacey’i üç erkeğe karşı dört kez cinsel saldırı suçlamasıyla suçladı. Ayrıca, üç erkekten biriyle ilgili olarak “bir kişinin rızası olmadan cinsel ilişkiye girmesine neden olmak” suçundan da beşinci kez suçlandı.

İlk iki iddia edilen saldırı Mart 2005’te Londra’da aynı davacıya karşı gerçekleşti. Üçüncü saldırı iddiası ve bir kişinin rızası olmadan cinsel ilişkiye girmesine neden olma suçlaması, Ağustos 2008’de Londra’da ayrı bir davacıya karşı meydana gelen bir olayla ilgilidir. Dördüncü bir iddia edilen saldırı, 2013 yılında Gloucestershire’da üçüncü bir davacıya karşı gerçekleşti.

CPS yaptığı açıklamada, “Kraliyet Savcılığı, tüm ilgililere Bay Spacey aleyhindeki cezai kovuşturmaların aktif olduğunu ve adil yargılanma hakkına sahip olduğunu hatırlatıyor” dedi ve “çevrimiçi herhangi bir raporlama, yorum veya bilgi paylaşımı yapılmaması” çağrısında bulundu. herhangi bir şekilde bu işlemlere zarar verebilir.”

Bu bir son dakika haberi. Lütfen güncellemeler için tekrar kontrol edin.


Kaynak : https://www.cbsnews.com/news/kevin-spacey-charged-sexual-assault-united-kingdom/

Yorum yapın

SMM Panel Viski Fiyatları Geçici Mail pdf indir pdf kitap indir ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir