Vijay Singla’nın sağlık bakanlığında iki aylık kalışı sırasında Pencap’ta atamalardaki kıdem çöpe gitti : Tribune India


Tribün Haber Servisi

Vishav Bharti

27 Mayıs Çandigarh

Devrik Sağlık Bakanı Dr. Vijay Singla ile gizli anlaşmada Yönetim yetkililerinin, kilit Görevlerde sağlık görevlilerinin atanması konusunda kuralları havaya uçurduğu iddia edildi.

kuralları ihlal etmek

  • 29 Nisan’da Sağlık Hizmetleri Müdürü, sağlık memuru Dr. Ranjit Singh Rai’yi mansa’nın sivil cerrahı olarak atadı.
  • Sivil cerrah, Müdür Yardımcısı havuzundan atanır. Bir sağlık görevlisi hiçbir zaman göreve atanmadı
  • Hoshiarpur’un sivil cerrahı olarak bir astsubay da atandı. Hareket Yerel çalışanların güçlü muhalefeti

önceki siparişler (Dr. Ray’in randevusu değiştirildi). – Dr. JP Singh, Sağlık Hizmetleri Direktörü

Kıdem ve hizmet kurallarını geçersiz kılma Sağlık Hizmetleri Direktörü Dr. JP Singh, 29 Nisan’da sipariş edilen Dr. Ranjit Singh Rai, devrik bakanın mansa ana bölgesinin sivil cerrahı olarak Sağlık Memuru (küçük görev) olarak atandı.

Sivil cerrah, Müdür Yardımcısı havuzundan atanır. Müdür yardımcısı yoksa kıdemli bir sağlık görevlisine geçici ücret verilir. Bir tıp memuru hiçbir zaman sivil cerrah olarak atanmaz, bu da başkan yardımcılığı görevine eşdeğerdir.

Tüm bunlar, Mansa’da Yayılma için hazır bulunan çok sayıda kıdemli doktor Dr. Ray Kanon olmasına rağmen oldu. Aynı şekilde, bir astsubay sivil cerrah olarak Hoshiarpur olarak atandı. Hareket Yerel çalışanlar ona karşı çıktı.

Daha önce, Singla’nın Aile Refahı Yöneticisinin atanması sırasında kıdemi göz ardı etmeye çalıştığı iddia edildi, ancak planlar iptal edildi.

Dr. Ray, bir doktor olarak gönderildiğini doğruladı, ancak geçmişte çeşitli kıdemli tutumlarda çalıştığını iddia etti. Dr. JP Singh, önceki emirlerin değiştirildiğini, ancak Sivil cerrah pozisyonu için sağlık memurunun atanmasının ardındaki gerekçeye yanıt veremediğini söyledi.

#dr Vijay Singla


Kaynak : https://worldweeklynews.com/seniority-in-appointments-gone-for-toss-in-punjab-during-vijay-singlas-two-month-stay-in-health-minister-tribune-india/

Yorum yapın

SMM Panel Viski Fiyatları Geçici Mail pdf indir pdf kitap indir ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir