Prens Harry ve Meghan Markle, Kraliçe II. Elizabeth’in Platin Jübile’sinde nerede olacak?Sir Paul McCartney ve çok satan yazar Tina Brown, “Her Majesty The Queen: A Gayle King Special”da Kraliçe Elizabeth’in benzeri görülmemiş saltanatını yansıtıyor. Özel yayın, 2 Haziran Perşembe, 22:00 ET’de CBS’de ve 3 Haziran Cuma günü CBS News uygulaması ve Paramount+’da yayınlanacak.


Londra – Prens Harry ve Meghan Markle, Kraliçe Elizabeth’in tahta çıkışının 70. yıl dönümü olan Platin Jübilesini kutlamak için İngiltere’de. Bu, iki yıldan uzun bir süre önce kıdemli kraliyet mensubu olarak ayrılmalarından bu yana ülkeye ilk ziyaretleri.

Harry ve Meghan, koronavirüs pandemisi başlamadan kısa bir süre önce Ocak 2020’de kraliyet ailesinin kıdemli üyeleri olarak istifa etti ve o zamandan beri büyük ölçüde ABD’de kaldılar. Harry, geçen yıl Edinburgh Dükü’nün cenaze töreni de dahil olmak üzere İngiltere’yi birkaç kez ziyaret etti ve Meghan’ın bir kez ziyaret ettiği bildirildi.

Çift, Perşembe günkü Londra’daki Trooping the Color etkinliğini At Muhafızları Geçit Töreni’ne bakan Tümgeneral Ofisinden izledi.

Buckingham Sarayı’nın balkonunda görünmediler, çünkü kraliçe daha önce sadece kraliyet ailesinin çalışan üyelerinin, geleneksel törenin bir parçası olarak birlikleri teftiş etmek ve askeri bir geçişi gözlemlemek için orada kendisine katılacağını söyledi.

ekran görüntüsü-2022-06-02-at-16-52-12.png
Meghan Markle, 2 Haziran 2022’de Kraliçe II. Elizabeth’in Platinum Jübile kutlamaları sırasında Londra’nın merkezinde bir arabada görülüyor.

Reuters


Çiftin Cuma günü St. Paul Katedrali’nde bir şükran ayinine ve Cumartesi akşamı Buckingham Sarayı’nda bir konsere katılması bekleniyor.

Prens Andrew’un da St. Paul Katedrali’ndeki ayine katılması bekleniyordu, ancak Perşembe günü COVID-19 için pozitif test ettikten sonra bu planlar değişti.

Kraliçenin, planlanmış bir at yarışı etkinliğine katılmak yerine Cumartesi günü ilk kez Harry ve Meghan’ın kızı Lilibet ile tanışabileceğine dair haberler var.

Grubun Lilibet’in ilk doğum gününü Harry ve Meghan’ın İngiltere’de kaldıkları süre boyunca kaldıkları Frogmore Cottage’da kutlayacağı bildiriliyor.

Editörün notu: Bu makalenin önceki bir versiyonu, Harry ve Meghan’ın bir yazım hatası nedeniyle Buckingham Sarayı’nın balkonunda göründüklerini belirtti. Düzeltildi.


Kaynak : https://www.cbsnews.com/news/platinum-jubilee-prince-harry-meghan-markle-queen-elizabeth/

Yorum yapın

SMM Panel Viski Fiyatları Geçici Mail pdf indir pdf kitap indir ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir