Atlanta’da araçla açılan ateş sonucu 8 kişinin yaşının altında kaldığı polis, 21 kişinin yaralandığını söyledi.


AMA Shell benzin istasyonunun otoparkında toplanan yaklaşık 12 kişilik bir grup, araç otoparka girdi ve içeriden silah sesleri yükseldi. Bir polis sözcüsü CNN üyesi WXIA-TV’ye verdiği demeçte. AMA 16-21 yaşları arasında 6’sı kadın, 18-21 yaşlarında 2 erkek olmak üzere toplam 8 kişi vuruldu.

Atlanta Polis Departmanı yaptığı açıklamada, ateş eden veya ateş edenlerin şu anda bilinmediğini ve olayın soruşturma altında olduğunu söyledi.

Polisten yapılan açıklamaya göre, kurbanlar kısa süre sonra vurularak hastaneye kaldırıldı. AMA sürücü Pazar günü sabah saat 01:00 civarında polis arabasını durdurdu ve arabadaki dört memura vurulduğunu söyledi, rapora göre. Polis kurbanları Piedmont hastanesine götürdü.

Aynı saldırının diğer iki kurbanı da tedavi için Piedmont Hastanesi’ne geldi. Polis, kurbanların içinde bulunduğu altı kişinin durumunun stabil olduğunu söyledi.

İki kurban daha önce Emory Hastanesine kritik durumda geldi ve Grady Memorial Hastanesine transfer edildi.


Kaynak : https://worldweeklynews.com/atlanta-drive-shooting-left-eight-people-younger-than-age-of-police-said-21-people-were-injured/

SMM Panel Viski Fiyatları Geçici Mail pdf indir pdf kitap indir ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir