Rajya Sabha koltuğu, 100 crore Rs’ye kadar vali pozisyonu


100 crore ragya sabha koltuk raketi: CBI, Dört zanlının üzerine adını verdi

Yeni Delhi:

İnsanların NDTV komutanlığından bir iyilik yaptığına göre, bir raket Rajya Sabha’yı Soruşturma merkez ofisi tarafından ele geçirilen 100 crore Rs’ye kadar oturtmayı vaat ediyor. Merkez Soruşturma Dairesi sanığı tutukladı Paradan hemen önce El alışverişinde bulundular ve sanığın 100 crore’a kadar cetvel teklif ettiğini de sözlerine ekledi.

Soruşturmanın merkez ofisi veya CBI, son birkaç haftadır Telefon dinleme yoluyla aramaları dinliyordu çünkü Sanık üzerine yoğunlaştı, doğrudan bilgisi olan kişiler emri söyledi ve kimliğinin açıklanmamasını istedi.

dörtten fazla kişi Irak Merkez Bankası tarafından toplandı. Bazıları Karmalakar Premkumar Bandgarh, Maharashtra sakini, Karnataka Ravindra Vithal Naik ve Delhi’nin Mahindra Pal Arora ve Abhishek Pura sakini olarak tanımlandı.

Kaynaklar, sanıkların, vali Rajya Sabha’da koltuk ayarlayacakları veya hükümet kuruluşlarının bakanlıkları ve departmanlarının başkanı olarak atanacakları konusunda onlara yanlış bir şekilde güvence vererek insanları aldatmak için ayrıntılı bir raket işlediklerini söyledi.

Soruşturmayla bağlantılı bir kişi NDTV’ye verdiği demeçte, Abhishek Bora, bağlantılarını kullanmak ve “Bu tür atamalarda” çok önemli bir rol oynayabilecek üst düzey hükümet yetkililerine ulaşmak için Karmalakar Premkumar Bandgar ile komplo kurdu.

NDTV tarafından görülen CBI’nın İlk Bilgi Raporu veya FIR, Racket’in insanları 100 crore’a kadar aldattığı için Rajya Sabha’yı nasıl oturtacağına dair net Ayrıntılara sahiptir.

Kıdemli bir CBI görevlisini taklit eden Bay Bandgar, Muhammed Ijaz Khan da dahil olmak üzere diğer sanıklara ne tür bir işe katılmalarını söyledi, bunun karşılığında Kaynaklar bunun çok büyük bir miktar olduğunu söyledi.

“Karmalakar Premkumar Bandgar, Mahendra Pal Arora, Md. Alaz Khan ve Ravindra Vithal Naik, onlara doğrudan veya Abhishek Bora gibi bir aracı aracılığıyla bazı işler için yaklaşan müşteri üzerindeki Etki için üst düzey bürokratların ve politikacıların İsimlerini sık sık bırakıyor”.

“Yalancı kıdemli bir CBI memuru olan Karmalakar Premkumar Bandgar, polis karakollarında görevlendirilen memurları tanıdığı birine göster lütfu, devam eden davaların soruşturması üzerindeki Etki için tehdit ediyordu.


Kaynak : https://worldweeklynews.com/rajya-sabha-seat-the-position-of-governor-for-up-to-rs-100-crore/

SMM Panel Viski Fiyatları Geçici Mail pdf indir pdf kitap indir ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir