9 Doğal Seks Arttırıcı – Sağlık ve Doğal Şifa İpuçları


İnsanlar doğal seks güçlendiricileri konuşuyor, düşünüyor ve tartışıyorlar. Erkekler ve kadınlar, cinsel iştahı uyandırmak ve iki anı daha “harika” kılmak için eşsiz ve şehvetli olduğu söylenen yiyeceklerde mucizeler ararlar. Bir efsane mi yoksa gerçek mi?

Seks sürücünüzü artırabilecek dokuz doğal yiyecek nelerdir?

Doğal Seks Arttırıcılar

Gıda gücü hayatımızda ve sağlığımızda önemli bir rol oynar. Düşük libido, vitamin ve bazı minerallerin eksikliği ile bağlantılıdır, örneğin…

Ancak yiyeceklerin özel bir baharat verme ve her anı benzersiz kılma gücü de vardır.

E vitamini yumurta ve bitkisel yağlarda bulunur. Selenyum bulunur…

  • Brezilya fındığı
  • ceviz
  • badem, ton balığı
  • ay çekirdeği
  • tam buğday
  • balık

Çinko’nun birincil kaynakları, hayvansal proteinler, süt ve süt ürünleri ve tahıllarda, kabuklu yemişlerde ve yer fıstığında da bulunabilen kabuklulardır.

Birçok yiyecek afrodizyak özellikler sunar. Bazı insanlar eggnog’a, diğerleri bıldırcın yumurtasına veya Catuaba’ya inanır.

Önemli olan yemeğe ne kadar fantezi kattığımız ve ona ne kadar inandığımızdır çünkü zihin en büyük afrodizyaktır. Her şeyi yapabilir.

Hazırladığımız şeye ne kadar duygu kattığımız da önemlidir:

  • alaka
  • müzik
  • mumlar
  • derin bir bakış

Her şey anı baştan çıkarıcı hale getirmeye katkıda bulunur.

Pancar kökü

pancar kökü

Yüksek oranda nitrat içerir. Bu madde toprakta, suda ve sebzelerde bulunur ve bu nedenle bitki ve hayvan kaynaklı gıdalarda dağıtılır.

Bu madde insan vücudu ile temas ettiğinde nitrata dönüşür. Nitrasyon adı verilen bir süreç. Bu, nitrik oksite dönüştüğü zamandır.

Bu süreç besin emilimini artırır, daha fazla enerji üretilmesine yardımcı olur, vücuttaki toksinleri ortadan kaldırır ve oksijenin daha verimli kullanılmasını sağlar.

Bunun nedeni, nitrik oksitin kan damarlarının genişlemesine yardımcı olması (bunun egzersiz kapasitesiyle ilgisi vardır) ve enerji, performans ve gücü geliştirmesidir.

9 Doğal Seks Arttırıcı - Sağlık ve Doğal Şifa İpuçları9 Doğal Seks Arttırıcı - Sağlık ve Doğal Şifa İpuçları

AMAZON’DAN SATIN AL BURAYA TIKLAYIN

Çikolata

Çikolata

Uyku ve ruh hali üzerinde çeşitli işlevleri olan ve esas olarak zevk hissinden sorumlu olan bir nörotransmitter olan serotonin üretir. Efsaneye göre, baştan çıkarıcı Don Juan de Marco, “sıcak çikolata” içeceği konusunda büyük bir uzmandı.

çilek

çilek

Yoğun rengiyle bu narin meyve, baştan çıkarma ritüellerinde temel bir varlıktır – şampanya eşliğinde daha da iyi. Ayrıca meyvenin kırmızısı vücutta adrenalin salgılar ve çilek “etlidir”.

Kuşkonmaz

Kuşkonmaz

B3 vitamini (vazodilatasyonu destekleyen, dolaşımı ve penis ereksiyonunu iyileştiren) ve magnezyum (libido için gerekli sağlık hormonu olan serotonin üretimi için önemlidir) bakımından zengindir.

Fıstık

fıstık

Yağlı tohum olarak kalori değeri yüksek, yüksek enerjili bir besindir. Aynı zamanda kan vazodilatasyonuna katkıda bulunan büyük miktarda B3 vitamini içerir, bu nedenle artan libido ve cinsel iştahla ilişkilidir.

İstiridyeler

İstiridyeler

Testosteron üretimi ile ilgili olan Çinko içerir.

Bazı yiyecekler hem sperm hem de testosteron (libidoda belirleyici bir hormon) üretimini ve vajinal kayganlaştırıcı salgılanmasını artırarak çiftlerin cinsel yaşamını daha da uyarır.

Bu, fosfor, iyot, çinko ve az yağlı bir enerji gıdası olan taze istiridye için geçerlidir. Bu, seks için ruh halini arttırır.

Acı biber

Acı biber

Bu çeşni cinsel performansı artırma yeteneğine sahiptir. Biberin yenmesi sonrasında oluşan etkiler, cinsel ilişki sırasında yaşanan hislere benzer şekilde vücutta kalp ve kan hızının artması, terleme gibi fizyolojik reaksiyonlara neden olarak biberi afrodizyak besinlerden biri yapar.

Bıldırcın yumurtası

Bıldırcın yumurtası

Protein açısından zengin bir besindir ve düşük kolesterolün yanı sıra çok miktarda B1 ve B2 vitamini, demir, manganez, bakır, fosfor ve kalsiyum içerir. Ancak cinsel iştahı artıran herhangi bir madde yoktur.

şeftali

şeftali

Özellikle parfümü, pürüzsüz ve sulu dokusu ve rengi nedeniyle şehvetli bir meyve olarak kabul edilir. Şeftali, iki bin yıldan fazla bir süredir yetiştirildiği Çin’den geliyor. Feng Shui’ye göre şeftali rengi duyuları ve meyveyi, şehveti uyarır.


Kaynak : https://thecompleteherbalguide.com/entries/marriage-sex-advice/9-natural-sex-boosters/

SMM Panel Viski Fiyatları Geçici Mail pdf indir pdf kitap indir ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir