Erken Boşalmayı Tedavi Etmek İçin Zencefil ve Bal Nasıl Kullanılır?


Erken boşalma, erkeklerin en yaygın cinsel işlev bozukluklarından biridir. Çoğu erkek, belirli zamanlarda boşalma zamanlaması ile ilgili sorunlar yaşamıştır, ancak bu, bu sorunla baş etmenin inanılmaz derecede zor olduğu gerçeğini azaltmaz.

Yatakta daha uzun süre kalamamak, özgüven ve stres seviyenizi artırır. Aynı sorun tekrar tekrar ortaya çıktığında, sonuçlar daha önemlidir ve ilişki zarar görür.

seks

Ne zaman erken boşalırsanız, bu erken boşalma mıdır?

Cevap hayır, çünkü diğer sendromlar boşalmaya kadar geçen sürede bir azalma gösteriyor. Bunlar:

  • Doğal değişken erken boşalma, sadece cinsel performansın normal bir varyasyonu olan sporadik ve düzensiz erken boşalmalarla karakterizedir.
  • Sözde erken boşalma bozukluğu: Erkeğin cinsel ilişki sırasında sürekli veya sürekli olarak hızlı boşalma konusunda öznel bir algıya sahip olduğu, ancak nesnel olarak boşalmak için gereken sürenin normal sınırlar içinde veya hatta normal sınırların üzerinde olduğu durumdur. Bu nedenle gerçek bir hastalık olarak kabul edilmemelidir.

seks

Neden oluşur?

Etiyolojisi bilinmemektedir ve genetik kalıtım, glansın aşırı duyarlılığı, boşalma yolunun iltihaplanması ve enfeksiyonu, obezite, tiroid bozuklukları veya anksiyete ve stres gibi psikolojik nedenler gibi birçok nedene bağlı olabilir.

Erken boşalma çiftin yaşı, durumu ya da erkeklerin sosyoekonomik düzeyi ile ilgili değildir. Ancak siyah ırkta ve Hispanik ve İslam kökenli erkeklerde daha sıktır.

Erken boşalmanın bu çok faktörlü kaynağı göz önüne alındığında, başlangıçta sadece vasküler, endokrin ve nörolojik sistemlerin kısa bir anamnezi gereklidir. Diğer daha kanlı tanı testleri türleri sistematik olarak önerilmez.

seks

Erken boşalma yaşam kalitesini nasıl etkiler?

Erken boşalma, cinsel tatmini değiştirerek, bundan muzdarip erkekleri ortaya çıkararak ve cinsel ilişki sırasında gevşemede güçlüklere neden olarak daha az cinsel ilişkiye girmelerine neden olur. Aynı şekilde özgüveni ve çiftin ilişkisini de olumsuz etkiler ve zihinsel ıstırap, endişe, utanç ve depresyon yaratabilir.

Bununla birlikte, cinsel istek ve sekse olan genel ilgi etkilenmez.

Zencefil ve bal. Neden zencefil?

Zencefil

Zencefil, Asya ve Hint mutfağında ve tıbbında yaygın bir malzemedir ve Batı ülkelerinde de oldukça popüler hale gelmiştir.

Zencefil, sindirim problemlerini, mide bulantısını, ağrıyı hafifletmeyi, iltihap önleyici etkileri ve daha fazlasını gidermedeki inanılmaz potansiyeli nedeniyle yüzyıllardır bir ilaç olmuştur.

Ayrıca zencefil vücudu ısıtır ve kan dolaşımını iyileştirir. Düzenli zencefil tüketimi, erkeklerin boşalma sürelerini uzatmasına ve erektil disfonksiyonla savaşmasına yardımcı olabilir. Zencefil seviyorsanız ballı bu kombini daha çok seveceksiniz.

bal

Neden Balım?

Bal, daha iyi kilo yönetimi, artan enerji, güçlü antioksidanların verilmesi, daha iyi uyku ve daha fazlası için muazzam bir potansiyel sunan doğal bir tatlandırıcıdır. Çoğu insan balın cinsel dürtüleri iyileştirebileceğini bilmiyor.

Zencefil ve bal mükemmel kombinasyonlardır! Bu mükemmel bir kombinasyon çünkü doğal olarak tatlı olan bal, zencefilin lezzetini azaltmaya yardımcı olur.

Bunları erken boşalmaya çare olarak kullanmak için yarım çay kaşığı zencefil ve aynı miktarda bal alın. Bir bardak ılık süte zencefil ve bal ekleyin ve yatmadan önce için.

Liste

Erken Boşalmayı Tedavi Etmek İçin Dikkat Edilmesi Gereken Takviyeler


Kaynak : https://thecompleteherbalguide.com/entries/everyday-solutions/how-to-use-ginger-and-honey-to-cure-premature-ejaculation/

SMM Panel Viski Fiyatları Geçici Mail pdf indir pdf kitap indir ilahi sözleri 1984 pdf türkçe pdf minecraft premium satın al ilahi sözleri Selçuk Sport Apk İndir