Acun Ilıcalı'nın Survivor Merve Aydın'la güldüren anısı

16 Ocak 2021 - 11:37

Acun Ilıcalı’nın Survivor Merve Aydın’la güldüren anısı

Son Güncelleme :

12 Ocak 2021 - 23:05

1

Merakla beklenen 'Survivor 2021' yarışması geçtiğimiz cumartesi günü başladı. Ünlüler takımında mücadele eden 26 yaşındaki basketbolcu Merve Aydın, 11 Ocak Pazartesi akşamı ekrana gelen ada konseyinde, Acun Ilıcalı'nın anlattığı bir olay ile herkesi kahkahaya boğdu.

2

"Merve senin boyun kaç?" sorusuna "1.75" cevabını alan Acun Ilıcalı, "Sen uçarsın. Tam limittesin. 1.80 üstü kadınların parkurlarda zorlanma ihtimali var. Voleybolcularda çok zorlanma vardı" yorumunu yaptı.

3

Ünlü televizyoncu, başarılı sporcuya oynadığı takımları, hangi ligin daha zor olduğunu ve kaç kez milli formayı giydiğini de sordu. Survivor Merve, "Fransa daha sert bir ligdi. Fiziksel olarak sert geçti. U16'dan beri 150'ye yakın milli oldum" açıklamasını yaptı.

4

"Merve'yle ilginç bir anımız var" diyen Acun Ilıcalı, ünlüler takımı yarışmacısı ile 'Survivor 2021'e seçildikten sonrası aralarında geçen diyaloğu ada konseyinde paylaştı.

5

"Hatırlarsınız yarışmaya gelmeden önce gece saat 12'de ofiste buluşacaktınız. O gün ofise geldim, kahvaltı edeceğim. Bir baktım Merve. Görünce sevindim, 'hoş geldin' dedim. Bizden biriyle görüşecek diye düşündüm, 'otur biraz sohbet edelim' dedim."

6

"Sohbet içerisinde Merve bir türlü neden geldiğini söylemiyor, birini de sormuyor. 'Beni görmeye mi geldin?' dedim. Günlerden cumartesi, başka biri de yok."

7

"Merve 'burada olmamı söylediler, 11:30'da çağırdılar' dedi. 'Merve o gece 11:30'dur' dedim. Büyük ihtimal bizim ekibin hatası olmuş. Güzel bir kahvaltı ettik, seni tanıdığıma da çok mutlu oldum."

8

DİSKALİFİYE ŞOKU! Öte yandan son ada konseyinde şoke eden bir an yaşandı. 'Kırmızı alarm durumu' var diyerek söze başlayan Acun Ilıcalı, Survivor Reşat Hacıahmetoğlu'nun sakatlığı nedeniyle diskalifiye olabileceğini söyledi.

9

"Benim aldığım bilgiye göre senin Survivor'a devam edememe ihtimalin var' açıklamasını yapan Acun Ilıcalı, yarışmacının durumuna detaylı şekilde bakılacağını ifade etti.