Amal Clooney ile George Clooney boşanıyor mu?

24 Ocak 2021 - 11:01

Amal Clooney ile George Clooney boşanıyor mu?

Son Güncelleme :

12 Ocak 2021 - 23:04

1

Hollywood'un en çok kazanan oyuncularından 59 yaşındaki George Clooney ile eşi Amal Clooney'nin boşanacağı öne sürüldü. Life&Style dergisinin kapağına taşıdığı iddiaya göre; 2014'ten beri evli olan ve ikiz çocukları bulunan çift bu kez evliliklerini bitirme kararı aldı.

2

Çiftin arasındaki son kriz çocuklarının hangi ülkede eğitim alacağı sorusu üzerine çıktı. George Clooney, çocukların Amerika Birleşik Devletleri’nde eğitim almasını isterken; Amal Clooney, İngiltere’de eğitim görmelerini istedi.

3

İkilinin aralarındaki tartışma büyüyünce, çift ilişkilerinde yolun sona gelerek boşanma kararı aldı. İddialardan sonra, taraflardan henüz bir açıklama gelmedi.

4

DAHA ÖNCE DE BOŞANACAKLARI İDDİA EDİLMİŞTİ Çift hakkında iki yıl önce de boşanma dedikodusu çıkmıştı. George Clooney ile anlaşamayan Amal, ikiz bebekleri Ella ve Alexander’ı da alarak İtalya’nın Sardinya adasında satın aldıkları yeni villaya taşınmış ve çocukları da eşine göstermediği öne sürülmüştü.

5

Hatta Amal'ın, Clooney’e "Eğer çocukları görmek istiyorsan malikanede değil, müştemilatta (binaların dışına yapılan küçük bölümler) kalabilirsin" dediğine ilişkin iddialar basına yansımıştı.

6

George Clooney’in danışmanı, HollywoodLife’a yaptığı açıklamada, “Hikaye tamamen uydurma. Herkes rahat bir nefes alabilir. George ve Amal, evlendikten sonra da hala birbirine aşık” ifadelerini kullanarak söylentilerin gerçek dışı olduğunu dile getirmişti.

7

"YERLERİ PASPASLIYORUM" Öte yandan George Clooney, online olarak yayınlanan Howard Stern'in sohbet programına geçtiğimiz günlerde evinden katılmıştı. Oyuncu, aylardır evinin dört duvarı arasında geçirdiği zamana ilişkin bilgiler vermişti. Howard Stern, esprili bir şekilde "Karantinada eşi ve ikizleri ile birlikte nasıl zaman geçirdiğini, çocukların '500 tane' dadısı olmadan onlara bakmanın zor olup olmadığını" sormuştu.

8

İşte bu sorunun ardından da Clooney'in şaşırtıcı yanıtları gelmişti. Clooney, bu soruyu yanıtlamaya "Öncelikle sadece bir dadımız var" diyerek başlamıştı. Ardından da ev işleri yaptığını "Bir günde yedi kez çamaşır yıkıyorum, yerleri paspaslıyorum, mutfakta şef benim" sözleriyle dile getirmişti.