Evli oyuncu Armie Hammer'ın

16 Ocak 2021 - 11:15

Evli oyuncu Armie Hammer’ın

Evli oyuncu Armie Hammer’ın
Son Güncelleme :

13 Ocak 2021 - 17:54

1
Rol aldığı Beni Adınla Çağır (Call Me By Your Name) adlı filmle kariyerinde daha da yükselen Armie Hammer ile ilgili şoke edici bir iddia ortaya atıldı.
2
Gençlik yıllarında aşık olup evlenen 34 yaşındaki Armie Hammer ile 38 yaşındaki Elizabeth Chambers Hollywood’un mutlu çiftleri arasında gösteriliyordu. Fakat geçen yaz boşanacaklarını açıkladılar. Hammer, boşanma kararını sosyal medya sayfasında “13 yıl en iyi arkadaş, ruh eşi, partner ve ebeveyn olarak sürdürdükleri birlikteliklerini bitirme kararı verdiklerini” duyurmuştu.
3
ŞOKE EDEN İDDİALAR
ŞOKE EDEN İDDİALAR
Fakat bu boşanma kararı ile ilgili şoke eden iddialar ortaya atıldı.

Aktörün tecavüz de içeren birçok fantezisini, Instagram üzerinden direkt mesajlarla bu kadınlara anlattığını da ekledi.

4
CHAMBERS BUNLARDAN BEZDİ
CHAMBERS BUNLARDAN BEZDİ
Arkadaşı, bu kadınlardan bazılarının Elizabeth Chambers’a ulaştığını, onun da anlatılanları duyunca büyük bir şaşkınlık yaşadığını da ileri sürdü. Chambers’ın bütün bunlardan bezdiği de arkadaşının iddiaları arasında.
5
İLK OLARAK SOSYAL MEDYADA GÜNDEME GELDİ
İLK OLARAK SOSYAL MEDYADA GÜNDEME GELDİ
Armie Hammer ile ilgili bu iddialar ilk olarak geçtiğimiz pazar akşamı Twitter’da gündeme geldi. Aktörün, bir Instagram sayfası üzerinden çeşitli kadınlara yazdığı ileri sürülen mesajlar, sosyal medyaya sızdırıldı. Bunların bazıları 2016 yılında, yani Hammer ile Chambers’ın evliliğinin “mutlu” bir şekilde devam ettiği düşünülen bir dönemde bazıları da 2020 yılında kaleme alınmıştı.
6
İki çocuk annesi Chambers, önceleri bunları kabul etmekte zorlansa da sonradan gerçek olduklarını anladı.

Bu mesajı alan kadının travma geçirdiği ve psikolojik tedavi gördüğü de öne sürüldü.

8
O SORUYA VERDİĞİ YANIT TEKRAR GÜNDEME GELDİ
O SORUYA VERDİĞİ YANIT TEKRAR GÜNDEME GELDİ
Bu arada Hammer’ın geçen yılın kasım ayında bir dijital platforma verdiği röportaj da bu iddiaların ardından yeniden gündeme geldi. Hammer, o röportajda kendisine yöneltilen “Hangi tarihi kişilikle akşam yemeği yemek isterdiniz?” sorusuna Marquis de Sade diyerek yanıt vermişti. Tam adı Donatien Alphonse François le Marquis de Sade olan Fransız aristokrat ve felsefe yazarı, sert içerikli erotik yazılarıyla biliniyordu.
9
İDDİALAR KARŞISINDA ŞİMDİLİK SESSİZ
İDDİALAR KARŞISINDA ŞİMDİLİK SESSİZ
Armie Hammer, sosyal medyada uzun uzun konuşulan bu iddialara henüz yanıt vermedi. Hammer’ın adı geçtiğimiz ekim ayında da Rebecca adlı filmde birlikte rol aldığı Lily James ile söylentilere karışmıştı.
10
Lily James
Lily James
Pursuit of Love adlı yapımda babasını canlandıran 10 yıllık evli, 4 çocuk babası 50 yaşındaki Dominic West ile kaçamağı görüntülenen İngiliz oyuncu Lily James’in, Rebecca filmindeki rol arkadaşı Armie Hammer’ın da eşinden ayrılmasına yol açtığı ileri sürülmüştü.
11
GİZEMLİ KADINDAN MESAJLAR
GİZEMLİ KADINDAN MESAJLAR
Hammer ve Chambers’ın iki çocuklu ve mutlu evliliği, yakışıklı aktörün, başrollerini Lily James ile paylaştığı Rebecca filminin çekimlerinin bitmesinden sonra tepetaklak gitmeye başlamıştı.

Fakat bu süreçte de çift evliliklerini kurtarmak bir yana bitirmeye kesin olarak karar verdi.

13
İngiliz basınına yansıyan haberlere göre, eşi Elizabeth Chambers, Armie Hammer’ın telefonunda ‘Adeline’ adında gizemli bir kadından gelen tutku dolu mesajlar buldu.
14
Lily James’in film setlerindeki program çizelgelerinde ‘Adeline’ ismini kullandığı da biliniyor. Bu durum da filmde birbirine aşık olan bir çifti canlandıran iki rol arkadaşı arasında tehlikeli bir yakınlaşma olduğu iddialarını güçlendiriyor.
15
SETTE FLÖRT İDDİASI
SETTE FLÖRT İDDİASI
Rebecca filminin setinde çalışanların iddialarına göre Lily James, çekimler sırasında Armie Hammer’a karşı flörtöz yaklaşımlar sergiliyordu.

İddialara göre filmin çekimlerinde Lily James, rol arkadaşına uzun ve sevgi dolu bakışlarla bakıyordu..