Jennifer Lopez'in mayolu pozuna beğeni yağdı

25 Ocak 2021 - 19:59

Jennifer Lopez’in mayolu pozuna beğeni yağdı

Son Güncelleme :

12 Ocak 2021 - 23:04

1

Şu aralar Karayipler'de deniz ve güneşin keyfini doyasıya çıkaran Jennifer Lopez, tatil pozlarını sosyal medya hesabından yayınlamaya devam ediyor.

2

Yeşil mayosuyla sörf tahtası üzerinde poz veren 51 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu, son paylaşımı ile fit halini bir kez daha gözler önüne serdi.

3

Değişken hava şartlarına vurgu yapan Lopez, montlu olduğu bir fotoğrafı da ekleyerek, "Geçen hafta nasıl başladı, bu hafta nasıl geçiyor" mesajını yazdı.

4

Mayolu paylaşımıyla kısa sürede sosyal medyada gündemn olan ABD'li yıldız, takipçilerinden iki milyonun üzerinde beğeni ve yüzlerce yorum aldı.

5

JENNIFER'IN SABAH MOTİVASYONU Dünyaca ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde sabah saatlerinde enerji depolamak için soluğu sahilde almış, burada çekilen videosunu Instagram'da yayınlamıştı.

6

Drake ile seslendirdiği 'Life is Good' adlı şarkının, bir versiyonunu kullanan JLO, kırmızı bikinisinin üzerine renkli bir tunik giymişti.

7

NİKAHTAN VAZGEÇTİLER! Koronavirüs pandemisi nedeniyle nşanlısı Alex Rodriguez ile düğünlerini ertelen Lopez, katıldığı radyo programında konuyla ilgili sessizliğini bozmuştu.

8

Andy Cohen'in sunduğu programa konuk olan 51 yaşındaki şarkıcı, Alex Rodriguez ile birlikte nikahsız yaşamayı tasarladıklarını belirtmişti.