Künye

İMTİYAZ SAHİBİ

RAMAZAN ARI
(ramazanari@sondakikadunya.com.tr)

 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
EROL ER
(eroler@sondakikadunya.com.tr)

 

EDİTÖRLER
ÇOŞKUN TUNA – coskuntuna@sondakikadunya.com.tr
BUSE PARLAK – buseparlak@sondakikadunya.com.tr
EMRE UĞUR – emreugur@sondakikadunya.com.tr

 

REKLAM REZERVASYON
(sondakikadunyacomtr@gmail.com)

 

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(haber@sondakikadunya.com.tr)

 

ADRES
Konaklar, İstanbul Çevre Yolu, 34330 Beşiktaş/İstanbul

ALTYAPI ve TEMA
WordPress Haber Teması V6
https://www.thewp.com.tr

sondakikadunya.com.tr web sitesinde yayınlanan haber, resim, bilgi, belge, metin, video niteliğindeki tüm yazılı ve görsel eserler Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına tamamen uygun olarak yayınlanmaktadır. TC 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ilişkin hükümlerine ve AB Fikri Mülkiyet Hukukuna göre Haberler.com’un yazılı izni olmadıkça hiçbir kimse, yayıncı ve kuruluş, herhangi bir eserin tamamını veya bir kısmını yayınlayamaz, çoğaltamaz, alıntı yapamaz.

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2019 sondakikadunya.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları sondakikadunya.com.tr’ye aittir. sondakikadunya.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar sondakikadunya.com.tr’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
sondakikadunya.com.tr harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. sondakikadunya.com.tr’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiç birinden sorumlu değildir.

 

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the sondakikadunya.com.tr. However, sometimes the sondakikadunya.com.tr uses third parties to process your information. sondakikadunya.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the sondakikadunya.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the sondakikadunya.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the sondakikadunya.com.tr and its services. When you use sondakikadunya.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the sondakikadunya.com.tr cookies section of our full Privacy Policy.

Tekrar hoşgeldiniz!

Hesaba giriş yap

Parolanızı alın

Şifreyi sıfırlamak için ayrıntıyı girin