Sürpriz aşkta bomba detay! Can ve Diletta 5 gün boyunca otele kapanmış

28 Ocak 2021 - 06:04

Sürpriz aşkta bomba detay! Can ve Diletta 5 gün boyunca otele kapanmış

Sürpriz aşkta bomba detay! Can ve Diletta 5 gün boyunca otele kapanmış
Son Güncelleme :

13 Ocak 2021 - 12:23

1
İtalya’nın ve Avrupa’nın en ünlü spor spikerlerinden olan Diletta Leotta ile Türk aktör Can Yaman’ın aşkı Türkiye’de olduğu kadar İtalya’da da gündemin ilk sıralarında yer almayı başardı.

2
İkilinin aşkını fotoğraflarıyla ortaya çıkaran İtalyan Chi Dergisi, ilişkinin detaylarını da sayfalarına taşıdı.
3
Ferzan Özpetek’in çekeceği reklam filmi ve yeni dizi projesi için İtalya’ya giden Can Yaman’ın bir süredir güzel sunucu ile iletişimde olduğu ve Yaman’ın İtalya’ya gitmesinin ardından ikilinin Roma’nın merkezindeki bir otelde 5 gün boyunca birlikte kaldıkları belirtildi.
4
5 günlük kaçamağın ardından Can Yaman Türkiye’ye dönerken Diletta Leotta da Roma ile Inter arasındaki maçtaki görevi için Roma’da kaldı.
5
Geçtiğimiz günlerde güzel sunucu, bir demet çiçekle verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaşmış ve çiçeklerin isimsiz bir şekilde kendisine ulaştığını söylemişti. Dergide yer alan bilgide Leotta’ya ulaşan çiçekleri Can Yaman’ın gönderdiği ifade edildi.
6
Diletta Leotta’nın, uzun süre birlikte olduktan sonra ayrıldığı boksör sevgilisi Daniele Scardina ile geçtiğimiz aylarda yeniden barıştıkları iddia edilmiş ancak bu iddia kısa sürede yalanlanmıştı.
7
8
9
10
11
12
13