Survivor yarışmacıları 2021 kimler? İşte Survivor Ünlüler ve Gönüller kadrosu...

25 Ocak 2021 - 19:02

Survivor yarışmacıları 2021 kimler? İşte Survivor Ünlüler ve Gönüller kadrosu…

Survivor yarışmacıları 2021 kimler? İşte Survivor Ünlüler ve Gönüller kadrosu…
Son Güncelleme :

12 Ocak 2021 - 23:08

1

Survivor yarışmacıları gündemde araştırılan konular arasında yer alıyor. Survivor 2021 sezonunda Ünlüler ve Gönüller yarışıyor. Survivor 2021, 9 Ocak tarihinde yayına girdi. Survivor'ın ilk ada konseyinde Ünlüler takımına Gönüller takımından biri isim geçti. Survivor'ın yeni kadrosu merak ediliyor. İşte Survivor 2021 Ünlüler ve Gönüller takımı...Peki Survivor yarışmacıları kimler?

2

ÜNLÜLER TAKIMIİsmail Balaban,Melis Sezer, Batuhan Karacakaya, Çağrı Atakan, Merve Aydın, Hayrettin, Öykü Çelik, Cemal Hünal, Meryem Kasap, Barış Özbek ve Gönüllüler takımından İlayda Şeker Ünlüler takımına geçti.GÖNÜLLER TAKIMISena Özdemir,Yiğit Poyraz, ,Ayşe Yüksel,Emin Günenç, Sancakay Ilım Morgül, Steven Salam, Aleyna Kalaycıoğlu,Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Hanzade Ofluoğlu, Yunus Emre Karabacak, Uğurtan Dora

3

SURVIVOR BATUHAN KİMDİR? Batuhan Karacakaya, 5 Şubat 1997 tarihinde doğmuştur.24 yaşındaki Survivor Batuhan setlere adım attığında henüz 11 yaşındaydı. Bu da onu 13 yıldır aktif olarak ekranlarda yer alan bir haline getiriyor.

4

SURVIVOR ALEYNA KİMDİR? Survivor Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Yalova’da büyüdüğünü belirten Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılmış. Sonrasında Survivor Aleyna, annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmıştır.

5

SURVIVOR POYRAZ KİMDİR? 26 Aralık 1994 doğumlu olan Yiğit Poyraz, İzmir doğumlu. Bodrum’da büyüyen Poyraz, 2009 yılında Robert Kolej’i yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşiyor. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümüne girdi. 1 yıl Sydney Üniversitesi’nde exchange (değişim) programı ile eğitim görüyor. Daha sonra 8 yaşından beri basketbol oynayan Poyraz, 2 yıldır halalarıyla birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

6

SURVIVOR MELİS KİMDİR? Survivor Melis Sezer, 2 Haziran 1993 tarihinde İzmir’de hayata gözlerini açtı. 28 yaşında olan Melis Sezer, 2010 yılında Avustralya Açık Grand Slam Gençler Turnuvası'na ana tablodan katılmaya hak kazanan ilk Türk tenisçi olmasıyla tanınıyor.

7

SURVIVOR ÇAĞRI KİMDİR? Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı. Şahin Tepesi dizisinde oynadı. Çağrı Atakan, Çukur dizisinde Remzi karakteri ile ekranlarda yer aldı.

8

Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde doğmuştur. Genç bir isim olarak dikkat çeken Ayşe Yüksel yaşı 20'dir. 20 yaşında olmasına rağmen, hayatına çok şey sığdırmayı başaran Ayşe Yüksel, yaşının genç olmasının hiçbir şeye engel olmayacağını söylüyor. Halen üniversite öğrencisi olduğunu dile getiren Survivor Ayşe Yüksel, 2. sınıfta öğrenim gördüğünü belirtmektedir.