Tatlıses 5. kez evlendi

7 Mayıs 2021 - 14:22

Tatlıses 5. kez evlendi

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in 5. kez nikah masasına oturduğu ortaya çıktı. Tatlıses, yaklaşık 2 yıldır birlikte olduğu Gülçin Karakaya ile evlendiği duyurdu. Çok mutlu olduğunu söyleyen Tatlıses, “Gülçin bana çok iyi bakıyor.” dedi

Son Güncelleme :

02 Mayıs 2021 - 16:28

<
1 Tatlıses 5. kez evlendi

İbrahim Tatlıses'ten sürpriz bir itiraf geldi. Tatlıses, daha önce 'asistanım' dediği sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendiğini açıkladı.

2 Tatlıses 5. kez evlendi

İbo Show'da Ebru Yaşar'ın "Sen nikahlanmışsın" demesi üzerine Tatlıses, bugüne kadar yaptığı evlilikleri saydı. 5. kez nikah masasına oturduğunu da söyleyen Tatlıses, "Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim" dedi.

3 Tatlıses 5. kez evlendi

"GÜLÇİN SAĞ KOLUM!"Tatlıses, "Gülçin Karakaya ile aşk yaşıyor" iddiaları hakkında, "Bana keleş sıkıldı, hiçbir zaman ‘Şu anda ne yapıyor, manevi açıdan ne durumda?' demediler. Şimdi 'Gülçin kimdir?' diyorlar. Gülçin yardımcımdır. Sağ kolum çalışıyor, sol kolum çalışmıyor. Gülçin de sol kolum, var mı ötesi? Etmedikleri laf kalmadı. Onun da bir ailesi var, laf söylenmesi hoş değil." ifadelerini kullanmıştı.

4 Tatlıses 5. kez evlendi

Tatlıses, daha önce Adalet Durak, Perihan Savaş, Derya Tuna ve Ayşegül Yıldız ile nikah masasına oturmuştu.

5 Tatlıses 5. kez evlendi

"7 ÇOCUK YAPMAZDIM!"Tatlıses'in geçtiğimiz aylarda, "Şimdiki aklım olsaydı 7 çocuk yapmazdım! Allah insana evladın da hayırlısını versin, vermiyorsa da o zaman hiç vermesin çünkü; azı karar çoğu zarar. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi 3 tane yeter artar bile!" şeklindeki isyanıyla gündeme gelmişti.İBRAHİM TATLISES'İN ÇOCUKLARIİbrahim Tatlıses, ilk evliliğini Urfa'da Adalet Durak ile yaptı. Çiftin Ahmet, Gülden ve Gülşen adında üç çocuğu oldu.

6 Tatlıses 5. kez evlendi

Tatlıses'in Perihan Savaş ile birlikteliğinden de Melek Zübeyde adında bir kızı dünyaya gelmişti.

7 Tatlıses 5. kez evlendi

Işıl Çıtak'tan evlilik dışı olan kızı 1989 doğumlu Dilan Çıtak, 2013 yılında ortaya çıkmış ve Tatlıses yıllar sonra kızını kabul etmişti.

8 Tatlıses 5. kez evlendi

Ünlü türkücünün Derya Tuna ile ilişkisinden de İdo dünyaya geldi.

9 Tatlıses 5. kez evlendi

Tatlıses, Ayşegül Yıldız ile evliliğinden Elif Ada adında bir kızı dünyaya geldi ve 7. kez baba olmuştu.